Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 1 hetes babám köhögött és...

Az 1 hetes babám köhögött és egy másodpercre nem tudtam megfogni a kis fejét és hátracsuklott. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Első baba és mióta letettem aludni, azóta bújom a netet, hogy lehet-e gond. A gyerekorvost hívtam, azt mondta ne aggódjak. De én mégis aggódok, iszonyat lelkiismeret-furdalás mellett, hogy ilyen béna vagyok. Szerintetek lehetett ebből baj? Egy újdonsült anyuka

2022. dec. 23. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha az orvos szerint nem baj akkor nem baj.

A megrázott gyerek szindrómához erős előre hátra irányuló fejbillenés kell.

Annak nyugodtan olvasd el a jeleit és figyeld a babád akkor talán megnyugszol hogy semmi baja.

2022. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, nyugodj meg.
2022. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

1-es: Egyébként azért nem szabad, hogy hátra essen a kis feje, mert kialakulhat a rázott csecsemő szindróma?

2022. dec. 23. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztosan másnál is fordult már elő ilyen, mègsem lett a gyerekkel gond. Ne aggódj, ha nem sírt, ugyanolyan mint eddig, semmi furcsát,szokatlant nem tapasztalsz plusz az orvos szerint sincs baj akkor tényleg nincs baj. Hidd el, ha baja lenne a babának, akkor jelezné, üvöltene egész nap.
2022. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy volt a kezedben, hogy hátra tudott csuklani? Csak próbálom elképzelni, bocsi. Nem hiszem, hogy annyira nagyot csapódhatott, hogy baj lenne belőle. Főleg, hogy ekkora babánál azért a nyakánál mindig ott van a kezed. Nyugodj meg, nincs semmi baj.
2022. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!