Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 1 hetes baba...

Normális, hogy 1 hetes baba állandóan enne?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 hetes. Vegyesen kap tápszert és anyatejet. És sokszor van, hogy már másfél-2 óra után éhen akar halni. Nem eszik sokat, mert kb.40-50 ml mennyiségeket eszik. És van, hogy kibír 3,5 órát is két étkezés között. Ez normális?
2022. máj. 22. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Teljesen normális. Vagy talán 3 óránként etetnéd? Óramű pontossággal? Az sajnos egy újszülöttnél nem fog működni. Örülj,hogy eszik.
2022. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem 3 óránként, annak sosem voltam híve. :)

Csak amikor a lányom volt ekkora (11 éve), akkor védőnő, orvos, kindenki azzal traktált, hogy legalább 2 óra teljen el.

2022. máj. 22. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Engem is. Mindig mondtam, persze eltelt két óra. Aztán óránként vagy még korábban szopizott. Persze el voltak ájulva milyen szépen fejlődik :D nyugodtan adj enni amikor kér, ez az időre szoptatás már tényleg nagyon elavult. Sajnos még mindig ragaszkodnak hozzá sokan.
2022. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen normàlis. Az enyèb kb. àllandòan mellen lògott. Minèl többet van mellen, annàl több lesz a tejed.
2022. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azert kéri, hogy szaporítsa a tejet.

A 2 órás baromságot felejtsd el.

2022. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem szopizik sajnos. Üvegből kap tápszert és anyatejet is. Utóbbit fejem, de eddig nem sok sikerrel sajnos.
2022. máj. 22. 21:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak a közelségedre vágyik?
2022. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem, mert először mindig megpróbálom babusgatni, felveszem, szeretgetem. Ilyenkor ha ennyi kell neki, elfogadja a sima cumit, és alszik tovább.

De ha éhes, akkor sír, gyömöszöli a kezét, keres a kis fejével is. :)

2022. máj. 23. 07:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Kislányom 2 hetes lesz holnap,ő is tápszert kap,plusz anyatejet fejem neki,és majdnem 2 óránként éhes

D.e beszéltem doktornővel,azt mondta teljesen normális

Valószinű nem laktatja az anyatej,mert utána megiszik még 60 ml tápszert...

Eszik,alszik egész nap,szereti a hasát,2.baba

2022. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az előbb adtam 50 ml anyatejet neki, de utána csak szenvedett tovább, szóval kapott mellé még 15 ml-t. Úgy tűnik, abból többet igényel, mint tápszerből. :)
2022. máj. 23. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!