Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem reagal 2 honaposan?

Miert nem reagal 2 honaposan?

Figyelt kérdés

Ma elovettem a 2 honapos statuszlapot h kitoltsemmmert mult heten lett 2 honapos a kislanyom

Minden oke koveve a mosolygas

Rairtam a vedonore h haaat az en kislanyom talan 2x mosolygott eddig rank semmi tobb es azt mondta h az gond

Ami a legjobban megineszt h gyorsan megkerdeztem a baratnomet akinek 1 hettel szuletett elobb a babaja es neki mar hetek ota mosolyog kb mindenkire a gyere kuldott ks rola videot h karacsonykor ah egesz csalad olvadozik h vigyorog a gyerek


Baj van a babammal? Tenyleg nem mosolyog kb sose


2022. dec. 27. 09:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es sokszor szemezik velem de sokszor olyan mintha elnezne mellettem nem is engem figyel
2022. dec. 27. 09:12
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Mosolygást nem tudom, mert az enyém is csinálta. Bár azt írtad a tied is csak ritkán. Az hogy néha elnéz melletted az normális, az enyém is csinálta.
2022. dec. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos tudom milyen rossz, ha észreveszed, hogy a babád lassabban fejlődik. Onnantól jön a szorongás, a baba analizálgatása...

Csak azért írom, mert tényleg együtt érzek!

De még ne ess kétségbe! Mert a babák 25%-nál csak 12 hetes korig jelenik meg ez a fajta szociális mosolygás. Ez a normális fejlődés keretein belül van.

Egyébként a babák távollátónak születnek, és lehet, hogy még nem tud közelre fókuszálni, azért érzed, hogy elnéz melletted.

Most azt javaslom, egy darabig ne nézz hasonló korú babákról videókat, és próbálj minél több programot beszervezni a babával, hogy ne legyen időd ezen rágódni, mert nagyon be tud szippantani ez a szorongás-spirál!

2022. dec. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is később kezdett mosolyogni, kacagni is később, mint a többiek, semmi baja nincsen, értelmes okos kedves vigyorgós 3 éves lett belőle.
2022. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából 3-4 hónapos korig nem tud fókuszálni. Az én kisfiamra rámodta egy marha állat egy évesen, hogy autistagyanús. Ma bandavezér az oviban. Szeresd, ápold, nem.lesz ott gond!


Apa, 43

2022. dec. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs gond. Nekem elmúlt 2 hónapos, mikor megkaptam az első igazi nagy mosolyt Tőle. A védőnő sem mondta soha, hogy bármi baj lenne.
2022. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden baba más, 2-3 hónaposan szokott megjelenni a valódi szociális mosoly, vagyis ha 1 honap mulva kezd csak visszamosolyogni rátok, az is teljesen rendben van!
2022. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!