Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Krisztina névről mit gondoltok?

Krisztina névről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 22:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
Nekem egyáltalán nem tetszik.
2022. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Szerintem kutyanév...
2022. dec. 27. 22:11
 3/29 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem az egyik legjobb név,
2022. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Hülye vagy amúgy?
2022. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Hülye troll.
2022. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
72%

Szerintem rendben van. Nem mondom, hogy ezt a nevet adnám a gyerekemnek, de nincs bajom vele különösebben.

Szerinted miért kutyanév, kérdező? (Őszintén érdekel, nem rosszindulatból kérdem.)

2022. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Látom aki trollnak nevez, nem érezte az iróniát..

Megelőztem azt aki minden névre benyögi ezt...Nem gondolom kutyanévnek!!

2022. dec. 27. 22:28
 8/29 anonim ***** válasza:
68%
40-es éveik végén járó ismerőseim között gyakori ez a név, ők jutnak eszembe, ha ezt a nevet hallom, ezért nem adnám. Valahogy emiatt nekem nem "fiatalos" név.
2022. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
9-Sajnos most a "fiatalos" nevekre azt mondják hogy babának elmegy, felnőttnekk gáz...szóval már tényleg nem tudom mi az a név amit nem szólnak le sehogy...
2022. dec. 27. 22:34
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ha itt a gyakorin teszel fel egy név véleményezős kérdést, akkor nyilván lesz olyan akinek tetszik, lesz olyan akinek nem. Lesznek olyanok akik normális stílusban írnak véleményt és lesznek akik nem. Ha neked (nektek) tetszik az adott név akkor miért kell itt megszavaztatni, másoktól véleményt kérni? Nem tök mindegy, hogy más mit gondol? Ki a francot érdekel, hogy lehet kutyanév vagy hogy lehet vagy nem lehet becézni, csúfolni? Nem másoknak kell megfelelni. Olvastam egyszer itt egy kérdést, hogy mik a vélemények pont a lányom nevéről. Én írtam, hogy nekem tetszik, mert így hívják. Úgy lehúzták, hogy milyen ocsmány és valaki még a hányáshoz is hasonlította. De hát engem aztán hót nem érdekel, hogy kinek tetszik és kinek nem 😁
2022. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!