Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem aludtunk szerintetek...

Miért nem aludtunk szerintetek? többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap reggel útnak indultunk Szlovákiába a 15 hónaposommal. Egy nagy házba a családtagokhoz, akiket fél évente lát csak kb. Egész nap meglepően jól elvolt, minden érdekelte, nekem kevésbé volt dolgom vele, mint máskor. Örültem is. Este viszont elalvás utántól fél órával már ébredt, majd ugy 10 órától sírt negyed1ig, de aludni nem akart. Annyi, hogy picit náthás. De nem akkora abaj, hogy ne aludhatott volna. Szerintetek.
2022. dec. 29. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Új környezet, új ingerek, fel volt pörögve emiatt.
2022. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Te azért nem aludtál, mert a gyereked sem. De miért a többesszám? 😀
2022. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert idegen helyen voltatok,sok új ingerrel.
2022. dec. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, sokszor annyira gáz ez az indokolatlan T/1-ben beszéd. Miért csinálja ezt sok anya, nem értem.
2022. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a dédit látogattuk tegnap-tegnapelőtt, és tegnap már egész nap láttam a másfél éves fiamon, hogy fáradt. De nem bírt elaludni este 10-ig. Utána is gyakrabban ébredt. Túlpörgött a sok ingertől.
2022. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóról szóra ugyanez volt a 11 hónaposom, a szüleimhez mentünk nagy családi karácsonyozásra, elvolt egész nap, mindenkivel barátkozott, nyugis volt, este viszont szintén alig bírtam elaltatni és utána is fél 2-ig vergődött álmában. Az én kislányom is kicsit náthás, de semmi egyéb. Szerintem sok volt neki az inger, új ember, rohangálás, új ágy. Nem voltál egyedül tegnap éjjel a szenvedéssel :D
2022. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!