Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert sír fel álmában?

Miert sír fel álmában?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eddig jó alvó babám elalvás után félóra ora múlva felsír,vissza alszik lassan aztán ismét felsír és nem akar vissza aludni kb 4napja van ez így. Zavar,mert sajnálom hogy faradt.

Napi 1x alszik 2 órát.

Kijott a felso 2 szemfoga. Most az alsó szemfogból hiányzik egy,fel is van neki dagadva ott az ínye.

Első gyermek. Kisfiú. Viszont láttam pár videót amiben a gyermek rosszul alszik mert autista… és nagyon elgondolkoztam ezen,hogy a fogáról lenne ez a változás avagy kezdődő autizmus lenne? :( egyebkent tok normális gyermek,izgàga az biztos. De eddig nem csinált ilyet. Ne hurrogjatok le,adtam neki nurofent éjszakara illetve panadolt mikor melyiket dentinoxxal kenem neki.

De nappal semmi baja nincs az alvassal,csak este. Ez a furcsa.. eddig nem csinált ilyet. Mi tortenik vele? :( annyira sajnálom. De ilyet mèg nem csinált. Egyből felugrik az ágyban,megvigasztalom,utána már nem tud elaludni…


2023. jan. 1. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy Pavor Nocturnus. Amúgy az autizmusnak ennek semmi köze nincs, ennyiből nem kell rögtön erre következtetni.
2023. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos irtó sokat tvzik mesét nez állatokat is nez,közelről nezi a tvt. Már mától ezt is megvontam mert félek h emiatt is van ez.
2023. jan. 1. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
miért mindig az autizmus??
2023. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy menyi idős?
2023. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
19hónapos
2023. jan. 1. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nrmár.miért van ez az autista minden.?

Akkor énis gyanakodjak a fiamra mert éjjel nyöszörög?18 hónapos ..

Valószínű jön a foga van épp egy puki miatt,vagy éppen áteli újra hogy leszidtad vagy nem sikerül a kockát építeni..

Nemár mindig ez az autizmus jézusom

2023. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha írtó sokat tévézik, akkor vajon miért pont az autizmus a fő gyanúsított? B+
2023. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!