Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az esti alvásnál sokat forgoló...

Az esti alvásnál sokat forgolódik álmában. Két hónapos babáról van szó. Valami zavarhatja?

Figyelt kérdés
Kislányomnak nagyon jó az éjszakai alvókája este 8-9tol reggel 8-9ig nyomja vannak napok hogy 6 körül megèbred de eszik aztán ugyanúgy 8-9ig vissza alszik. Csak olyan kérdésem lenne hogy éjszaka álmában fészkelődik össze vissza. Néha olyan mintha nyögdècselne én persze egyből figyelem hogy na felébred e rendesen de eddig még nem volt rá példa. Hason alszik egyébként. Arra is gondoltam hogy valami esetleg nem tetszik neki de nem jöttem rá hogy mi lehet az.

2022. jún. 8. 06:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányom lassan 2 éves, mindig ilyen fészkelődve aludt. Az éjszakát 7 hetes kora óta átalussza. Vannak ilyen mocorgós gyerekek.
2022. jún. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálunk is 3 hetes kora óta totál végig alussza az éjszakát. Jókat szoktam mosolyogni azon hogy ennyit feszkelodik 😊
2022. jún. 8. 06:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, hogy nálam úgy van beállítva a bébiőr, hogy az ilyen mocorgásokat, kis nyögéseket ne is halljam, mert akkor nem aludnék fél éjszaka. Ha mégis hallok valamit, akkor ránézek a kamerán, de tényleg csak helyezkedni szokott. 1. vagyok.
2022. jún. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!