Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tescoban mennyiért szoktak...

Tescoban mennyiért szoktak lenni fejlesztő fa játékok? Tornyok, puzzlek ilyesmik? Melyik oldalakon lehet online babazenét hallgatni?

Figyelt kérdés

Milyen játékokat érdemes 15hónapos kisfiúnak beszerezni, amivel játszik, és nem a játék játszik csak.

Gondolok itt az FP kutyus az zenél és annyi, míg egy toronnyal lehet gurigázni összerakni...

Nálatok milyen játékok vannak a fakanálon kívül?


2010. okt. 2. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt találsz zenéket:

[link]


Az álomszép zene babáknak és mamáknak mindkét albumát ajánlom és a Babazene1-4-et is.

2010. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én kisfiamnak van egy vasútja, fából, olyasmi mint az építőkocka, neki kell összerakni az elemeket, és a kisvonatot vezeti, jó nagy, beül középre, eljátszik vele:) meg van ilyen kis"zongorája" azt is nagyon szereti:) van hozzá mikrofon is, rá"énekel":D és vissza is tudja hallgatni magát :D el szoktam nevetgélni rajta :D
2010. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja ez nem tudom mennyi volt meg hol, úgy kaptuk szülinapra, de megkérdezem, ha szeretnéd
2010. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megköszönöm:)


Hallottam, hogy a tescoban olcsóbbak ezek a kisvasutak, bár nem tudom mi reális egy egy gyerekjátékért.

Nem ártana valamivel lekötni a kis örökmozgót, elkezdtünk bandázni, és olyan fura, hogy nincs játékunk, pontosabban semmi olyan mint másnak, lásd torony. Igaz elvan egy fakanállal és műanyag bidlivel(főz), de ki tudja elég e ennyi... meg kicsit cikinek is érzem(igaz ez már a felnőttek hülyesége)

2010. okt. 2. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!