Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen családi wellnesst...

Milyen családi wellnesst tudtok ajánlani, ahol 1.5 éves és 8 éves is jól érzi magát?

Figyelt kérdés
2023. jan. 4. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
1,5 evest? 😅🤣 Szerintem barhova mesz, o biztos jol ellesz, de hogy neked mekkora szivas a szulonek. En nem viszem most 2,5 evesen sem. Olyan hisztis.
2023. jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kolping Hotelt ajánlom, nagyon szuper!
2023. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mendan Hotel Zalakaros. Pont ilyen idősek a lányaim. Mi át szoktunk menni a városi fürdőbe. Na az egy gyerek paradicsom.
2023. jan. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Én is azt akartam írni, mint az első, szerintem a 1,5 éves mindenhol jól fogja érezni magát, csak ti lesztek hullák mellette.
2023. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a hülyeséget. Otthon is el kell látni és szórakoztatni is kell, pont mint máshol. Máshol viszont nem te reggeliztetsz, nem te főzöl és a környezet sem olyan, mint egy nyaraláson vagy szállodában.

Akkor amíg 10 éves nem lesz ne is menjen a család sehova mert ugysem pihentető. Kinek mi a pihenés.. Van akinek hogy döglik egy helyben, van akinek hogy kimozdulnak és együtt tölti a család az időt, új ingerek érik őket. Én a masodikba tartozok.


Egyébként inkább a család, nagyobb gyerek igényeit nézzétek a választásnál, mert a kicsi mindenhol jól fog szorakozni.

2023. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

CE Pláza Siófok.


Rendkívül jó ár, bőséges svédasztalos reggeli, ebéd, vacsora.

Nem néznek ki gyerekkel, enni 2x is lemehetsz, ha valaki később kel, nem kérnek kártyaszámot semmit.

Wellness részlegen több szauna, gyerekmedence, családi medence.

Aulában bár, nagy gyerek játszószoba xboxal, csocsóval, ugráló várral. Biliárd, darts.

Balaton-part, pláza 10 perc séta, 2-3 percre McDonalds, penny, kisboltok.


Szezonok kívül 3nap 2éj 60.000/szoba félpanzióval, teljes ellátással 70.000.

Pótágy ingyen, ha jelzed, hogy gyerekkel mész ingyen Kádas szobát és kisagyat készítenek be.

2023. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kolping szuper, de elég húzós

Ha ár/érték arányban jót szeretnél, de kevésbé fancyt, akkor Hotel Katalin Gyenesdiáson.

Mindkét helyen voltunk, és szerintem nem ér annyival többet a Kolping mint amennyivel többe kerül.

2023. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Hotel Katalin szerintem is nagyon szuper ☺️
2023. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!