Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki sokáig szoptatta gyermekét...

Aki sokáig szoptatta gyermekét, hogy szoktatta le? Mennyi idős volt a gyermek? Hányszor szopizott még egy nap. Főként nagyon cici függőkre vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Az unokahúgom teljesen "cicifüggő" volt, nem is nagyon lehetett máshogy altatni, csak cicin, aztán egyszer csak hirtelen nem akarta többet (kb 16-18 hónapos volt, ha jól emlékszem). Általában a gyerekek maguktól hagyják abba, persze vannak kivételek itt is.
2010. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21 hónapig szopizott. kb. 2 hónapig próbáltam leszoktatni hiába. Csak alváshoz kellett neki éjszaka is többször ébredt és cicivel aludt vissza. Aztán mikor pár alkalommal elaludt a mi ágyunkban cici nélkül utánna már nem kérte többet.
2010. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21 hónapos múlt a kislányom. nappali és esti alváshoz kell neki cici, és 1x ébred hajnalban is. én egyelőre hagyom neki. ui. semmi jelét nem látom, hogy ne akarná, és úgy érzem, nem csak megszokásból kell neki. amúgy is nagyon anyás. majd talán 2 éves kora körül megpróbálom megbeszélni vele,....
2010. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

18 hónaposan szokott le napi 5ről elvágólagosan. Ez szerintem kíméletesebb, mint a kap is meg nem is, 1-2 napig sírdogált, ma már azt se tudja mi is volt az a cici /3 hónapja ennek/. Szívesen leírom privátban a módszert, írj, ha érdekel.

2010. okt. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia.Nekem több mint 3évig szopizott a fiam,utsó időkben már csak du. alvás előtt,utána esetleg éjjel,ha felkelt.Nekem úgy szokott le,hogy megszületett a kistestvére és egyszerűen azt mondtam neki,hogy üres a cici és a pici babának kell.Ezt ő már megértette és azóta nem is kell neki.Különben én is nagy gondban voltam annak idején ezzel.Hát csak sok szerencsét és leleményességet kívánok neked.
2010. okt. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!00:38-as válaszoló megköszönném ha leirnád a módszeredet privátba.Én irtam neked,de nem kaptad meg.Előre is köszi.
2010. okt. 6. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!