Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 evesen elvasztas ?

1 evesen elvasztas ?

Figyelt kérdés

Kerlek irjatok anyukak akik 1 ev korul valasztottatok el a babat es hogy viseltetek?

Aprankent egyben ?

Ejszaka hogy alakul mit adtok helyette alvas rosszabb jobb lett ?

Mi valtozott a kotodes megmaradt ?



2023. jan. 8. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapos volt a kislányom, amikor este adtam neki tejitalt. Nem feltétlen akartam elvalasztani, de nagyon sokszor kelt még éjjel cicizni, viszont már nem sok tejem volt, mivel napkozben nem kérte, ezért gondoltam hátha valamikor többet alszunk így. Kb 1 hét után magától elhagyta a cicizes és elkezdte ataludni az ejszakat. Nem kereste, nem hiányolta, semmilyen hatással nem volt a kotodesere.
2023. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

14 hónapos korában hagytuk el teljesen, a nappali cicizést addig fokozatosan kiváltottam étellel. Az éjszakai volt az utolsó, és pont akkor lett nagyon beteg (náthás többek között ) így nem tudott igazán cicizni mert szinte nem kapott levegőt. Így ő maga volt aki nem kérte.

Az alvási szokásán semmit nem változott, ugyanúgy felkel 2-3 szor is a mai napig és vagy inni kér (vizet) , vagy elég ha picit babusgatom.

Kötődés ugyanolyan erős mint volt, most 19 hónapos.

Remélem egyszer átalussza az éjszakát..

2023. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 es ejjel ha felkelt adtal neki valamit ?
2023. jan. 9. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Talan 1-2 napig még kért cicit is, de ez tényleg kb egy hét alatt elmúlt. Uatan nem adtam, mert könnyen visszaaludt, de utána nem is nagyon ebredt, max csak mocorgott, nyoszorgott. Köztünk aludt.

Csak akkor szokott vizet kérni, ha nathas és kiszárad a szája ejjel.


1es voltam

2023. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!