Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 5 hos babám éjjel 2-3...

Az 5 hos babám éjjel 2-3 óránként eszik hónapok óta. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Amióta ezt a tápszert kapja 4 oranal nem aludt egybe többet. Van, amikor millioszor kel fogzás miatt, de az alapjarat is 2-3 orankenti kelés.


Más is van így?



máj. 12. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális
máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Az hogy 2-3 óránként szopizna még normális lenne..de hogy tápszer éjjel is 2-3 óránként?? Mennyi milit eszik?
máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt inkább a fogzás ami zavarhatja és a cumizás nyugtatja meg. Meg folyamatosan fejlődik a kis idegrendszere, mozgása stb. Teljesen normális. Az első fiam ugyanez volt(anyatejes volt), és két évesen lett jobb amikor az utolsó fog kibújt és már javában szaladt stb.
máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Jó hát anyatejes baba kétóránként eszik hisz az anyatej gyorsabban emésztődik mint a tápi.. hiába lelettem pontozva hol normális hogy egy 5 hós nem alszik éjszaka, hanem eszik 2-3 óránként..
máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én is úgy tudom, hogy ez inkább anyatejre jellemző.


30-120ml között eszik.

máj. 12. 20:00
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Tápszerrel islehet igény szerint etetni. Ő épp így tesz. Igény szerint eszik
máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Én nem pontoztalak le, DE tapasztalatból mondom, hogy semmi köze sem a tápszer, sem az anyatejnek ehhez. Most a második fiam 4 hós, szintén anyatejes, de ő mégis van hogy egyben alszik akár 8 órát is. Ez mind-mind babafüggő, illetve hogy mi mennyire viseli meg. Ezért írtam azt is, hogy nem enni akarna valószínű, hanem csak a cumizás hiányzik neki, ami megnyugtatná, ha bármi zavarja.

Kedves kérdező, esetleg van cumija? Mellettetek van az ágya? Nálunk nagyon bejött a másodiknál a babaöböl, aminek az én oldalamon le van nyitva és az ágyunkhoz van rögzítve. Így ha megébred sokszor elég ha a cumiját a szájába adom és megfogja a kezem és alszik. Igaz az elsővel ezt nem tudtam volna megcsinálni, mert szörnyű alvó volt, de egy próbát lehet megérne.

máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Hát a kislányom 5 hós napi 4x eszik. Ha 30milit eszik pl éjszaka akkor az nem éhség.Adjatok neki cumit. #2 vagyok
máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem kell neki a cumi. Kikopi.



Az én babám is beallt korábban (2 hósan) a 6 etkezesre. Most ész vagy 8-10x. Amióta ezt a tápszert eszi... de sajnos nincs lehetőség váltani. Speciális tápszert eszik.

máj. 12. 21:10
 10/13 A kérdező kommentje:
Ő nagyon rossz alvó. Meg rossz minden :D se autózni, se babakocsitni, se hordozozni nem szeret... nem könnyű. Vszeg érzékenyebb mindenre. Ezért lehet minden... (?)
máj. 12. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!