Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babát másik városba,...

5 hónapos babát másik városba, vonattal?

Figyelt kérdés
El kellene mennem ügyet intézni a héten, és nincs kire hagyjam a babát. Autó sincs sajnos, vonatozni kéne. 30 km-re van a másik város, ez fél óra, azon belül egy olyan fél-fél óra sétára lenne szükség. Az ügyintézés is olyan fél óra. Az etetéssel nem lenne gond, mert tápszeres, van termoszunk amibe tudnék vinni meleg vizet és kimérném a tápszert tartóba. De hol tudnám pl megetetni? Szerintetek kivitelezhető? Még sosem utaztunk el vele nagyobb időre.
2023. jan. 9. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
5 honapossal nagyon könnyű vonatozni. 1 ev körülivel nehezedik. De az 5 honapossal még gyerekjáték.
2023. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

KISS vonatok járnak? Szerintem az nagyon kényelmes babával. Figyelj rá, hogy a mozgássérült részbe szállj, mert van egy másik babakocsis szakasz, de onnan lépcsőzni kell a pelenkázóhoz. Amúgy meg ne izgulj ezen, simán menni fog. Ha mégse, azért belehalni nem fog senki és tanulsz belőle. Kifejezetten jobb vonattal, mint autóval, mert biztosan nem fog egész úton a hátsó ülésen ordítani, elvonni a figyelmed a vezetésről stb.


Ami az etetést illeti, én simán szoptattam vonaton, a tápszert meg bárhol odaadhatod neki, vonaton vagy ahol tetszik.

2023. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Simán vinném. Hidd el, sokkal könnyebb, mint egy 2-3 évest.
2023. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!