Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13,5hónapos fiam fogzik,felkap...

13,5hónapos fiam fogzik,felkapta majd szerintem kiharapta a tv távirányitó egyik nyomógombját.Nem találom,így félek,hogy lenyelte.Neten írják,hogy műanyagot kikakilja.Szerintetek is?

Figyelt kérdés

#Lenyelte a baba
2022. dec. 2. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a torkán lement gond nélkül, akkor semmi baja nem lesz tőle.

Egy nyomógomb hálistennek nem éles, nem kemény, szóval jó eséllyel nem lesz komolyabb gond. Bár én úgy gondolom, hogy nem nyelte le. Valószínűbb, hogy valahová elkeveredett. Viszont mostmár vigyázz a távirányítóval, mert ha az elemet nyeli le, az végzetes lehet.

2022. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az elemek megvannak..tudom h annal nagy baj van..

Köszii :(

2022. dec. 2. 15:37
 3/5 A kérdező kommentje:

Jatszik..szopott is..eddig nincs baj..adtam neki normafolret.

Ahh megtalaltammmm most :)

2022. dec. 2. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem nyelte le.


De amúgy nem lesz baja, ha az elemet nem nyelte le, és a gomb - ha megette - sem akadt a torkán.

2022. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, hogy meg is találtad. Akkor jó. :)
2022. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!