Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbántad a második gyereket ?

Megbántad a második gyereket ?

Figyelt kérdés
Van itt olyan akit esetleg megbánta hogy lett még egy gyermeke?

2023. jan. 9. 13:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

10!

Mit nem tudsz?

Arra nem gondoltál még,hogs minden gyerek más? Hogy nincs 2 egyforma család?

Örülj neki, ha neked elvannak.


Visszaemlékezve mi is egész gyerekkorunkba öltük egymást a hugommal.


7#

2023. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
26%

Hát nézd. Mi sosem öltük egymásst nővéremmel.

Igen. Tudom, hogy nincs 2 egyforma gyerek, ahogyan család sincs. De számomra ez ismeretlen.



Szerintem sok múlik a nevelésen is.

2023. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
62%
10# és? Akkor törvényszerű, hogy másnàl is így van? V mit nem tudsz ? Szerinted hazudnak ? Vagy nem tudnak gyereket nevelni ? Mit gondolsz, ők bénák vagy te vagy ilyen szuper?
2023. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
12# gratulálok... Szuper anyuka vagy...örülj magadnak ha ettől jobban érzed magad.
2023. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%

13#


Na álljon meg a menet!


Hol írtam ilyen baromságokat, hogy hazudnak? Te gyépés vagy amúgy? Nem tudsz szöveget értelmezni? Gondolom nem, különben nem habzana a szád.


14#


Sehol nem bezzegeltem. Nem tartom magam szupernek.

Azt írtam számomra ismeretlen..



Ezek után pedig úgy gondolom, a fene legyen veletek megértő meg együttérző.. megérdemlitek.

2023. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 10 éves a fiam. Nem mertünk testvért vállalni, mert nincs segítségünk. Nem bánom, mert ahogy elnéztem a kolléganőket mit logisztikáztak 2 gyerek mellett... jelenleg pedig az anyagiak miatt tartom jó döntésnek, hogy csak 1 van.
2023. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Magát a második gyereket nem bántam meg, de azt igen, hogy nem hagytam köztük nagyobb korkülönbséget. Nem csak azért, mert nagyon nehéz volt egy 2 évessel és egy csecsemővel, hanem főleg azért, mert a nagyot rettentően megviselte a kicsi születése, és ez sajnos az évek alatt csak egész keveset enyhült.

Most 10 és 12 évesek, egészen sajátságos a kapcsolat közöttük, rengeteget veszekednek, de közben ragaszkodnak is egymáshoz. Viszont ezzel együtt is jobban járt volna a nagyobbik, ha csak olyan 5-6 éves korában születik kistesója szerintem.

2023. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Derjaderja ***** válasza:
52%

Én nem bántam meg, nagyon vágytam a második terhességre és a még egy gyerekre. A kisfiam nem egyszerű karakter, rosszul is alszik, de levesz minket a lábamról, elbűvöl minket.

De amellett tény hogy nagyon fárasztó is. A lányom nálunk is nagyon féltékeny volt, de most 4 és 2 évesek, már azért sokat játszanak együtt. Van vita de inkább bandáznak.

A nagyobb korkülönbsegen néha elgondolkodtató de akkor esetleg össze se jön és akkor nem ő lenne hanem valaki más és azt nem szeretném (persze akkor azt a gyereket szeretném, és nem tudnék arról, hogy milyen lett volna az eredeti fiam 😄😄).

De azért nem könnyű, na.

2023. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
42%

Megbántad a második gyereket ?



Erre a kérdésre leírja, hogy "ők sosem ölték egymást a nővérével".


De más a "gyépés". 😄

2023. jan. 10. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
En ugy latom ahol ket kislany van aranylag kis korkulonbseggel, ott van aranylag nyugi. Fiuk alapbol vadak ,ket fiu a legrosszabb szerintem. Nekem vegyesparosom van es a kisebb fiu a terrorista 😅. Nekimegy a 6 evvel idosebb noverenek siman. :/
2023. jan. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!