Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbántad a második gyereket ?

Megbántad a második gyereket ?

Figyelt kérdés
Van itt olyan akit esetleg megbánta hogy lett még egy gyermeke?

2023. jan. 9. 13:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Biztosan van


Én szerencsére nem.


( sőt azóta újra babát várunk)

2023. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Főleg okokra lennék kíváncsi

Miért bánták meg 🙂

2023. jan. 9. 13:38
 3/23 A kérdező kommentje:

Első válaszoló

Gratulálok!

2023. jan. 9. 13:39
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Huuu ez engem is érdekel... a szívem nagyon nagyon vágyik a második gyerekre, de az agyammal meg úgy érzem, nem fog menni😞
2023. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Én nem.

Az elején nehezebb volt, amíg ketteske baba volt, de arra is készültünk. Mióta elmúlt kb. egy éves, sokkal könnyebb, és jobb is most, hogy ketten vannak.

2023. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem, dehogy. Alig vártam, hogy kettő legyen. Sokkal boldogabbak vagyunk azóta. Addig nem éreztünk teljességet.

És ha arra gondolok, mennyire voltam fáradt egy gyerekkel, hát most sokkal jobban bírom, szerintem megedződtem.

2023. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Erős túlzás, hogy megbántam, mert mostmár hogy itt van, nem adnám vissza. De ha újra kezdhetném, nem vállalnék 2.gyereket.


Mindig is kis különbséggel 2 gyereket akartunk. 2.5év különbséggel meg is születtek. A terhesség már maga katasztrófa volt. A szülés hamar ment. De így 15hónappal késöbb is még hordozom a nyomait (természetesen szültem).


Az első 1-2 hónap jó volt. Azóta túlélek. Vártam, ahogy mindenki állította, hogy az első 1 éves kora után könnyebb lesz. Hát baromira nem jött be.

A kicsi 1.5 éves koráig éjjel óránként kelt. Nappal semmit nem tudtam pihenni. A nagy kikelt magából. Feltekeny, agresszív volt ahogy ivis lett.

Aztán a kicsi elment bölcsibe. Minden nap logisztika. Dolgozzak, ovi, bölcsi. Emellett legyen rend, tiszta ruha, kaja... az, hogy énidő már azt sem tudom mi. Nyilván 1el is lennéek ezek a feladatok, de ott jobban összetudnám hangolni. Nem 2gyerek igenyeit kellene mellette kielégítenem.


Emellett baromi rossz testvérek. Egész nap ölik egymást. Mindenen veszekednek, verekednek.


Én kivagyok idegileg.

2023. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

Dehogy bántam. Egyiket sem,soha.

Annyira, hogy vállaltunk még egyet. 😊

2023. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Utolso,mitnha en irtam volna. 8-3 eves. Olik egymast ugyanugy, verekednek,veszekednek. Irigyek feltekenyek. A kicsi meg anyagi kart is csinal (állandóan mindenfele konyha eszkozokkel, meg amivel eri barkacsolja a butorokat, muszaki cikkeket) mindenunk torott, foltos, kopott,hianyos. Pedig egy eve koltoztunk es uj minden. Egy a jo, ejjel alszanak. Ha az sem lenne, mar vilagga mentem volna. Imadom oket es jo veluk lenni de csak kulon kulon. Egyutt katasztrofa. Mindegyik maganak akar, oruleten feltekenyek,nem tudok kette szakadni. Az olembem is utik verik egymast. De akkoe ugy látom masnal is, kis korkulonbseggel is.
2023. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%

Hát nem tudom 8 és 9 válaszoló.


Nekem mind a hátom egynemű, a 2 nagy sni-s. 8-5-2 évesek, még is nagyon jó testvérek. Nem mondom, hogy a 2 nagy néha nem zörren össze, de ettől függetlenül imádják egymást, nagyon minimális normális tesó féltékenység van, de ez is ritka.

2023. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!