Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az Ágnes...

Mi a véleményetek az Ágnes névről?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat! :)

2023. jan. 9. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem tetszik. Van biztos valamilyen alternativaja, ami nem ilyen paraszt asszonyos. Nekem tul kemeny a hangzasa.


Viszont mindennek van pozitiv oldala is, pl nem egy ezredik Hanna, Zoe, Zejnep. Vallalhato nev, epp azert "jo" mert manapsag ritka az egyszeruseg.


Ez az en velemenyem, neked kell tetszeni es a parodnak! Ha te ugy erzed ez az igazi nev, akkor ne erdekeljen egy noname valasza a gyakorin.

2023. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szép név. A saját gyerekemnek azért nem adnám, mert túl sok Ági van a környezetemben, de teljesen vállalható.
2023. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekem Ágnes asszony vagy egy titkárnő jut eszembe róla, esetleg a retró reklám szlogenje :D Túl sok asszociáció, tehát számomra kevésbé szimpatikus, és elég gyakori név, de az a lényeg, hogy nektek tetsszen!
2023. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Én azt hittem eddig, hogy az Ágnesek 30 évesen születnek.
2023. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Nekem egy teljesen átlagos egyszerű név ugrik be róla. Szerintem nem a legszebb, de nem is csúnya, különlegesnek sem mondanám.


Én nem adnám a gyerekemnek mert nekem nem tetszik, de ez csak az én véleményem. A legfontosabb az hogy nektek kell hogy tetsszen.

2023. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Én utálom. A főnökömet is így hívták. :)
2023. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Az Ágnes még talán szépnek is mondható, de az Ági...
2023. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Rengeteg Ágnes van a 60-as korosztályban, pedig már akkor is voltak sokkal szebb nevek.
2023. jan. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nagyon szèp nèv, nekem tetszik 😊
2023. jan. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem annyira tetszik, de teljesen vállalható névnek tartom. Ha nektek tetszik, akkor adjátok, ne foglalkozzatok mások véleményével.
2023. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!