Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett takarítani?

Baba mellett takarítani?

Figyelt kérdés

Nagyon kéne a pénz, lehet lenne lehetőségem elmenni házhoz takarítani, amíg vigyáznak a babára.

Mennyi a díjazása így egy takarítónőnek? Mennyi az órabére-mert gondolom órabér van?

Ha valaki fogadott ilyet, vagy jár takarítani, segítene?


2010. okt. 2. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felénk 4-500.- Ft/óra
2010. okt. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
5-800 ft. Bp-en.
2010. okt. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Bocs,hogy offolok,de engem is érdekelne ez a téma,mert nagyon kéne a pénz,de nem tudom,hogy hogy fogjak hozzá a kereséshez.
2010. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
500ft/óra szeged.
2010. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Miskolcon 5-600 Ft

Anyukám így dolgozik, mivel ismerősökhöz jár, egyedül megy, beengedik, aztán majd mennek haza a tulajék. Tisztítószer van otthon úgy tudom nem ő viszi, de lehet megállapodás tárgya ez is, ha van bevált takarítószere valakinek. Csak akkor másként kell a díjazásban megegyezni.


Pár ötlet:

Ismerősöknél érdeklődjetek, hogy ki tud valakit, aki megbízható embert keres takarítani.

Általában ajánlás útján adják ezeket a munkákat, mert a legtöbb embernek nagyon nem mindegy, kit enged be a házába.

De lehet hiretni pl.

- Polgármesteri Hivatalok hirdetőjén (nem találom a cikket, a takarítás aómentes tevékenység, van valami új rendelet róla)

- nyelviskolákban

- boltokban (ha ki lehet tenni, nálunk a Coop az ANTSZ-re hivatkozva nem engedi, máshol meg van egy komplett hirdetőtábla)

- esetleg ha van ismerős boltos, ahova jómódú emberek járnak, vele lehet egyezkedni, hogy hagysz ott neki elérhetőséget és ajánljon Téged a vevőinek (mondjuk 3 megbízó után a boltosnál ingyen takarítasz egyszer, de azért ki kell számolni, hogy éri meg)

- fodrászatokban, kozmetikában, műkörmősnél ugyangy lehet eljárni, legfeljebb pár darab névjegyet kell csinálni, néhány száz forintból megvan.

Így hirtelen más nem jut eszembe.

- Ja, a közösségi portálokon az ismerőseidnek is ki lehet küldeni, hogy mivel már kerestek meg ilyen kérdéssel, mától házvezetéssel/takarítással foglalkozol, ha megbízható, alapos embert keresnek, itt a számod. Ennyi. Vagy valami frappáns szöveggel. Lényeg, hogy nem te vagy bajban és keresel munkát, hanem téged keresnek és te erre ráállsz, mert ennyire szeretnek. Nem tudom értitek-e, a lényeg a tálalás.

Remélem segítettem, sok sikert mindenkinek ehhez.

2010. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!