Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sikerül főzni, takarítani 7...

Sikerül főzni, takarítani 7 hós baba mellett? Hogy csináljátok? Nálam nem sikerül

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Mindennap főzök, takarítok is, sőt még kertünk is van, az is belefér. A kislányom egyedül is el tud játszani, nem kell állandóan mellette lenni. Ha már unatkozik, viszem magammal, hogy lásson. Mellette meg van 3 nagy tesó is, velük is kell foglalkozni...
2010. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült, de volt olyan, hogy délelőtt 10-kor elkezdem a rakott zöldbabot, és a férjem fejezte be délután 5-kor. :) Mostmár másfél éves... bevonom a főzésbe.
2010. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A takarítás nem gond.Oda viszem magammal, ahol éppen vagyok.Szereti a porszívót, érdekli ha súrolom a kádat, vagy ha vasalok.

A főzést úgy oldom meg, hogy este, ha már elaludt, előkészítem másnapra a kaját.Semmi dolgom nincs köv. nap, csak rátenni a tűzhelyre a cuccokat, vagy be a sütőbe.Vasárnap 2-3 napra főzök előre.Hét elején így le van a gond.

2010. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Viszem magammal. Kivéve fürdő takarításhoz, nem kell, hogy ott legyen a vegyszeres légtérben. Azt akkor csinálom ha alszik. Porszívózni "együtt" szoktunk, teregetni is, vasalni nem szoktam, portörlés is megvan, míg játszik. Mindig beszélek hozzá, jön utánam, látja hol vagyok, mit csinálok.

Főzés: mivel icipici főzőfülkém van, így oda csak úgy jöhet, hogy berakom az etetőszékébe. Addig eljátszik valami konyhai dologgal. Féltem nehogy magára rántson valamit. Vagy járókába teszem.

Ha nagy a nyűglődés, akkor félbehagyom a házimunkát és játszom vele.

2010. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
7.5 hós.Mikor hogy, alvástól függ.Ha itthon van a férjem akkor ő addig vigyáz rá míg én főzök meg ilyesmi.Ha teljes egymagam vagyok, akkor már bonyolult mert nincs el egymaga, sőt már csak felállni akar mindenhol meg mászni, de még ügyetlen és sokat esik, tehát mindig a sarkában kell lenni.Ha alszik akkor tudom csinálni a dolgom.Vagy a mama szokott még jönni babázni, és akkor is tudom csinálni, de még így sem elég a nap 24 órája.Magamra, pihenésre nem sok idő jut.
2010. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7.5hón.Ha apa itthon van, akkor főzök kiadósabb kaját, ha nincs csak tésztát, v főzeléket. Nem játszik el magában,takarítani viszem magammal, már mászna csak kicsit ügyetlen:)nem marad a fenekén, kicsit elüldögél aztán menne.Nekem sincs időm magamra,dehát a gyereknevelés nem arrók szól hogy bármire is lenne:)
2010. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!