Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt ajánlott egy...

Mennyi időt ajánlott egy babával levegőzni naponta? És hogy lehet megoldani, hogy ha elalszik séta közben, ne keljen fel ha beérünk a lakásba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne vetkőztesd le, hanem hagyd békén, hagyd teljes ruhában, amíg fel nem ébred. Gondolom arra ébred fel, hogy le akarod szedni róla.

Szerintem jót tesz a sok séta, mi mindig kétszer szoktunk lemenni 1-2-3 órára, időjárástól függ. Ez így van születésétől fogva, 22 hós.

2010. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát amíg kisebb volt, addig úgy intéztem a dolgaimat, hogy aludt közben, így nem kellett bolygatni. Olyankor 2 óra hosszát voltam kint vele. Most már nem alszik el a kocsiban, de most is kint vagyunk kétszer 1,5-2 órát.
2010. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi is sokat sétálunk, a lányaimmal, délelőtt 1,5 óra, délután kb 2 óra.

Én úgy oldottam meg, hogy mikor hazajöttünk kinyitottam az ablakot, a babámat nem vetkőztettem le, így tovább levegőzött és nyugodtan aludt tovább.

2010. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi mindig akkor jöttünk haza, mikor ébredési idő volt. naponta 2x mentünk le 2-3 órákra, ez most is így van, csak most már sétál velem és aludni jövünk haza. Most 2 éves
2010. okt. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amíg pár hónapos volt akár 2 órát is tologattuk, mert jót aludt a babakocsiban, ha felhoztuk, kinyitottuk az ablakot, eléje tettük és vártuk, hogy felkeljen. Most, hogy 8 hónapos, hasonló a helyzet, azzal, hogy az erkélyre tesszük ki, ott ébred fel. persze már nem alszik ilyen sokat a kocsiban, max. egy órát. általában én is úgy viszem le, hogy ébren legyen, és itthon az ágyában aludjon, de a délutáni séta alatt még szokott szunyókálni a kocsiban is.
2010. okt. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,tegnap pontosan így csináltam,kinyitottam a szobájában az ablakot,odatoltam elé a babakocsit,mire levetkőztem és kiértem a konyhába,ő már jelezte,hogy ébren van.Pedig jó lenne,ha tov.aludna,mert legalább addig tudnék valamit csinálni itthon(kaja,takarítás...)
2010. okt. 3. 08:32
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt. Szerintem érezte, hogy nem mozog a kocsi, nem ringatja semmi.
2010. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!