Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Naponta fél-fél óra séta/futás...

Naponta fél-fél óra séta/futás (amihez kedvem meg energiám van éppen) plusz Rubint Réka gyakorlatok plusz karra erősítés hatásos lehet?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és imádok sportolni de sajna nem túl jó az alakom de azért nem is nagyon rossz úgyhogy kicsit szeretném ha a háj átalakulna izommá. Ezekkel hatásos lehet? Ja és nem diétáznék hanem keveset ennék olyanokból amit amúgy eszem (pl rántotta 3 helyett 2 tojásból, meg ilyenek ). Ez hatásos lenne?
2011. aug. 12. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha keveset is tornázol, mozogsz akkor is lesz eredménye. Sok sikert! :)
2011. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az étrendetből csökkentsd le a kenyeret heti 3szorra, a tésztát heti 1re. De olyant hogy palacsinta cukrosan, meg nutellásan, meg stb kerüld. De egyél lefekvés előtt 2 órával, igyál meg napi 2 liter vizet, tisztít fogyaszt és méregtelenít. Szép lesz a bőröd tőle. És napi 3szor fogyassz zöldséget, gyümölcsöt minimum.

Nekem ez vált be a legjobban:

R: rántotta+ paradicsom+ uborka vagy gyümölcsturmix

T: - vagy friss gyümölcs

E: csirkemell+ grillezett zöldségek vagy rizs

Ha ebéd után edzel 2 órával, estére felpörgeted az anyagcseréd így, nem hízol az esti kajádtól. Persze ne 3 tábla csoki legyen.

U: túró mézzel és dióval. vagy kefír

V: leves. A kedvencem a diétás paradicsom leves.

Jah, még egy jó tipp: Tanulj meg főzni, és így egy csomó fölösleges zsírt és olajat ki tudsz sporolni az étrendedből.

Sose feledd!: Táplálék. Benne van ez táplál minket. Ez ad energiát és megfelelő mikro és makro tápanyagokat hogy egészségesen működjünk.

2011. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
* izé, NE EGYÉL lefekvés előtt 2 órával.
2011. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm szépen a hasznos válaszokat! Az a helyzet hogy a kenyeret nem nagyon szeretem, így kábé havonta egyszer eszek, a kenyér szerepét nálam az ilyen előrecsomagolt toast kenyér tölti be, amit pirítósként fokhagymával meg minden jóval fogyasztok :D
2011. aug. 13. 06:36
 5/8 Lin71 válasza:

Hát, szerintem a lehető legrosszabb ha az ilyen mindenszarral agyonnyomott toastokkal nyomod magad.

biztos van olyan péktermék, ami neked is ízlik, próbáld ki azokat, vagy legalábbis többfélét.

Amúgy úgy gondolom, hogy a Réka a nőknek fejlesztette ki a gyakorlatokat, nem kislányoknak.

És ne éhezz, mert az a lehető legrosszabb, amit tehetsz, mert ha éhezel, a tested vészvillogós lesz, így legközelebb, ha táplálékot viszel be, azonnal zsírként fogja elraktározni, felkészülve a következő éhezésre.

Ja, és a chips, kóla és társai sem éppen jók.


Amúgy ha rékázol, tudnod kéne, hogy az alak 60-70%-ban az étrendtől függ, és csak a többi a mozgás.

2011. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az lehet hogy nőknek van kitalálva de én is szeretem csinálni :) És nem vagyok kislány, lány vagyok! Nemsokára leszek 13 a 12.évemnek már a végén járok. Bocs, csak nem szeretem ha kislányoznak, mert arról mindig az édes cuki copfocskás 10 évesek jutnak eszembe akik ki sem mernek nézni anyuci szoknyája mögül én meg hát eléggé nem ilyen vagyok, na. :) Biztos megérted.

Én inkább az a lánynak nézek ki de belül fiúsabb vagyok típus vagyok, pl mindig imádtam sportolni utáltam táncolni mindig is, szeretek focizni meg kosarazni is és vannak fiú haverjaim. :D

Szóvalk most így végiggondolva nem is vagyok olyan borzalmas 52 kiló vagyok és 160 centi az a lényeg hogy fitt legyek és energikus ha meg lemegy egy-két kiló akkor nem fog zavarni az sem. :) Ja és semmi kedvem éhezni. Az az egyetlen bajom, hogy nagyon szeretek enni mert amúgy gyors az anyagcserém és szeretek mozogni is, úgyhogy bomba lennék ha feleennyire szeretnék enni. Éhezni EGYÁLTALÁN NEM AKAROK,nem tudom ezt honnan szedted.


DE azért köszi mindenkinek!! :)

2011. aug. 21. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kocka hasam volt,:)10 éves koromtól >.< Csak karatéztam,és fociztam.Nagyon nagy erölétet adott...Akár egy dupla akkor embert is letudnék teriteni.Ajánlom a küzdösportokat,vagy amit szeretsz csinálni és nem arra gondolsz hogy ettöl mennyit fogsz!
2011. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te kockahasú: Nem, kor? Csak kíváncsiságtól?
2011. aug. 29. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!