Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 es fel honapos kisfiam utal...

4 es fel honapos kisfiam utal hason lenni,napi kb 20 perc aztan irtozatos hiszti van ha nem forditom meg.Tenyleg le van maradva?

Figyelt kérdés

Kitekeri magat ugy utanna nez a dolgoknak de nem fordul se hasrol hatra se hatrol hasra.

a csalad szerint mar reg kellene neki,mert igy maszni sem fog.Meg hogy tul dagi, 3200grammales 52cm szuletet es most 8150 gramm es 69 cm semmi mast nem kap csak anyatejet.(megoritenek! )

Hogy segitsem a fejlodeset?


2008. dec. 26. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem kisfiam 4 hósan 8900gr volt!!!s 3300grmal született...s csak anyatejes volt ő is, nem volt dagi csak jó kis husi s sztem ez jobb mintha sovány lenne...ne foglalkozz senkivel, s sztem nem kell h forogjon majd magától rájön...hasra nha tedd le jó sk játékal h fel se tűnjön neki, de ha nem tetszik neki stem ne erőltesd, majd rájön..nekünk 5-6 hósan ment oda vissza forgás, 8 hósan elkezdett mászni felült, felállt, 11hósan elindult...egy évesen 84cm volt s 12,60kg!!!Most két éves 10kg!!100cm, s 16,5 kg...tiéd is szép nagy baba lesz s az csak jó!!:)
2008. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne foglalkozz senkivel a gyerek teljesen rendben fejlődik. A súlya is normális. Az enyém most hat hónapos 2700 grammal hoztam ki a kórházból és most 6800 gr. A tied nagy súllyal született, teljesen normális a mostan súlya. És előbb utóbb hasra fog fordulni nem kell erőltetni, esetleg meg lehet neki mutatni, hogy hogy csinálja de hidd el rá fog jönni magától is.
2008. dec. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy megnyugtatatok ,mar aludni sem tudtam a sok hulyesegtol amit a csalad szajkoz, mar azt is mondtak dietaztassam egy kicsit ,ne adjak neki cicit .

telejsen kikeszitenek.

koszi a megerositest

2008. dec. 27. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!