Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helppp!!! Megfázott baba...

Helppp!!! Megfázott baba altatása?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi.

10 hónapos babám iszonyatosan megfázott. Persze én is.

Teljes tele van az orra. Hiába szívom, orrsprét használunk ( sóoldatos+nasivin baby), inhalálunk.

Annyira tele van, hogy folyamatosan köhög tőle.

Éjszaka sem aludt fult megfele annyira köhögött. Most elaludt 5 perc és jött a fuldoklós köhögés fel is kelt.

Megemeltem egész magasra pedig.

Segítsetek, hogy segíthetnék neki, hogy tudjon aludni?



2023. jan. 17. 15:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%

Vidd be a kórházba lehet tüdőgyulladás és abba megtud halni..

Megha ilyen durva akkor minnél előbb.Gyerekorvost kihivtad már hozzá?

2023. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Persze beszéltünk. Azt mondta nagyon sok az orrváladék, folyik neki visszafelé az ingerli a köhögésben.

Nincs és nem is volt láza.

Eszik, iszik. Kedve kicsattanó, nevet, kacag, játszik.

Ülő-álló helyzetben nem köhög akkor szépen kifolyik neki.

De ahogy fekvő helyzetbe rakom vagyis félig ülőbe inkább egyből szőrcsög mert az orrán próbálja a levegőt venni az meg folyik le neki ingerli a köhögésre.

2023. jan. 17. 16:11
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nincsnagy baj ha jol érzi magát :)


Szívd az orrát az a jó ha kijön

2023. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Szívom folyamatosan, de ahogy kiszívom 1-2perc ujra tele is van.

Így sajnos se ejszaka se napkozbe nem tud/tudunk pihenni.teljes egyedul vagyok vele apa kamionozik nincs itthon. Nagymamákat nem akarom lefertőzni. De nekem sincs jártányi erőm se, beteg vagyok en is

2023. jan. 17. 16:23
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Hideg párásítás se árt. Akár csak kis tengeri sóval. Én magam is mikor meg vagyok fázva, a benti száraz levegő (főleg ilyenkor) kikészít este, de párásítóval jobb. Jobbulást :(
2023. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos ilyenkor jon az h ulsz vele ejszaka es a valladon alszik uko hekyzetben. 2-3 ejszaka max. Utana jobb lesz.
2023. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
*ülő helyzetben
2023. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Luuf Baby balzsamot javaslom még a mellkasára kenni, az segít tisztítani az orrát. A Nasivin baby az én Fiamnak inkább feldagasztotta az orrnyálkahártyáját, attól még inkább nem szokott levegőt kapni. Érdemes lenne egy fül orr gégészt is megkérdezni, megmutatni Neki a kicsit, mert lehet, hogy arcüreggyulladása van.
2023. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Salvus vizes inhalalas is nagyon jól feloldja a váladékot, de közvetlenül alvas előtt nem szabad, elotte kb 3 órával már igen. Nálunk akkor sokkal jobb a helyzet alvas közben
2023. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
46%
Fenistil cseppek!!!
2023. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!