Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor szülés után jöttetek...

Amikor szülés után jöttetek haza a babával a kórházból, miről beszélgettetek épp?

Figyelt kérdés
A kórházból hazaúton nálatok milyen beszédtémák fordultak elő? Miről beszélgettetek? A gyerekkel kapcsolatban milyen témák, és a gyerek mellett? Hogyan zajlott nálatok a kórházból hazautazás?

2023. jan. 15. 21:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Ez de értelmetlen kérdés...
2023. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Kivel? A gyerekkel?
2023. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Hogy álljunk meg a legelső Burger king drivenál mert éhenhalok
2023. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyrészt annak örvendeztem, hogy nem a kórházi falat látom, aztán a nap további részét terveztük meg, esetleg a másnapot.
2023. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
A férjem nem tudta rendesen rögzíteni izgalmában a babahordozót az autóban, pedig előtte begyakorolta. A kislányunk türelmesen várt, nem sírt. 😁
2023. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Arról, hogy milyen jó lesz végre otthon lenni. Végre senki se horkol majd mellettem és csak a saját gyerekünk sírására ébredek.
2023. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Hogy menjünk kiváltani a recepteket a patikába, legyen otthon táp.

Mit főzött anyós.

2023. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Morogtam a férjemmel, hogy nyugodtan mehet gyorsabban is 20 km/h-nál, nem lesz baja a babanak, ha 50-el megy rá egy aknafedélre, viszont elobb letolnak minket az útról :D
2023. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyerekkel semmiről, mert üvöltött a hordozóban (az autóban amúgy olyan másfél éves koráig mindig ordított).

A másodikkal meg arról, hogy mennyire várom, hogy végre hazaérjek és hogy mennyire hiányzik a nagyobbik gyerek, mennyire jó lesz megint vele lenni este. És hát ugye az izgalom, hogy milyen lesz immáron kétgyerekes szülőként az életünk.

2023. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Arról hogy hazafelé menet meg kell állni a patikában a doki által felírt kencékért, meg hogy be kell ugrani a férjemnek 10 percre munkaügyben egy céghez, és óvatosan vezessen. Péntek délután volt, így arról is szó esett hogy szerencsére nem jön ma már ki a doki és a védőnô, nyugi lesz. Én a gyereket bámultam végig, és imádkoztam ne kezdjen el ordítani, bírja ki hazáig. 5 km a kórhaz, + néhany km volt a kitérő szóval azért olyan nagy eszmecserét nem folytattunk.
2023. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!