Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-2,5 éves kislánynak jó az...

2-2,5 éves kislánynak jó az olyan szandál, aminek nincs magasított kérge? (Lehet rosszul fogalmaztam) Tehát ami csak bokában csatos?

Figyelt kérdés
Eddig olyan volt neki, ami tartotta hátul a lábát, de nem tudom meddig kell ilyen. Kaptunk gyönyörű kislány szandált, de nem adtam még rá.
2010. okt. 3. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
A szandálnak nem a kérge tartja egyenesen a gyereket, hisz akkor cipő nélkül hogyan járna egy 2-2.5 éves gyerek? Illetve akkor cipő nélkül is elvesztené az egyensúlyát, nem? Te jó ég.... No de a lényeg: egészségesebb a kérges, de néha nyugodtan ráadhatod ezt is, semmi baja nem lesz tőle, főleg nem lesz tolókocsis...
2010. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add rá! Ha nem állandóan ez van a lábán, semmi baja nem lesz tőle. Mezítláb sem tartja a sarkát, bokáját semmi... Egyébként a megerősített sarok a járástanulás idején fontos, amikor még képlékeny a sarokcsont. Mondjuk, nem értem, miért gondolják sokan, hogy a gyerek lábát a cipőnek kell tartania... ma ez valami félreértésen alapuló hiedelem. Valaki elhintette, a többiek meg mennek utána :)
2010. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!