Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 5 hetes babám feje véletlen...

Az 5 hetes babám feje véletlen nekikoccant az én fejemhez, lehet baj?

Figyelt kérdés
Annyira tekergett éhségében, hogy amikor felvettem a vállamra, hogy beüljek a szoptatós fotelbe vele, nekikoccant a kis feje az enyémhez. Azért ijedtem meg, mert egy másodpercre felsírt. Első babám, nagyon izgulok.:( Lehet belőle valami baj, vagy egy ilyen eset miatt nem kell aggódni?

2023. jan. 18. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ne aggódj ennyire, ennél csak nagyobb koccanás lesz.
2023. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Megijedt, nem lesz ennyitől semmi baja. De azért szoktasd magad a gondolathoz , hogy pár hónap múlva már komolyabb koccanásai lesznek… és attól sem lesz semmi baja. Sokkal szívósabbak, mint gondolnád.
2023. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi, ennél azért sokkal strapabíróbbak.
2023. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Semmi se lett, azért sírt mert megijedt vagy picit fájt neki, baj akkor lehet ha nagy ütés éri (nem egy odakoccanás, hanem pl leesik a pelenkázóról).
2023. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Már lett is - csak a te fejedben...

Értem én, hogy aggódsz, de azért ha józan ésszel végiggondolod, akkor nem születik meg ez a kérdés.

2023. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha tudnad hanyszor fejelt bele a fogamba,a fejembe a vallamba a fiam..a fejedet fognád..vagy amikor megszeret,ugy csinalja,hogy a fejet hozzateszi az enyemhez.olyanokat koppan neha ...o meg csak vigyorog rajta.9 honapos,tulelt eddig mindent.
2023. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Én is nagyon megijedtem mindig, mert a kis kutacsával állandóan megfejelte az állam, valahogy mindig sikerült pont olyan szerencsétlenül mozdulnia...nem lett semmi baja, de jobb lesz ha már tudja tartani a fejét, aztán rosszabb mikor majd esik-kel...

Teljesen normális hogy aggódsz, első baba, ráadásul az anyja vagy rád van bízva...de úgy látom néhány ember szemében már az is bűn ha aggódik az ember és egy anonim fórumon megerősítést keres. Ne törődj az ilyenekkel.

2023. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Most ez komoly?

1 másodpercig sírt de te képes voltál ide feljönni és megkérdezni? 😂

Azért ennyire nem kell túlzásba esni

Ha meg annyira félsz inkább a gyerekorvost hívd fel, legalább lesz min röhögnie egész nap.

2023. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Gyerekorvos nem fog röhögni azon, hogy kezdő szülő túlóvatoskodja a gyerekek kisebb gondjait. Millió ilyennel találkozik, a munkája része, hogy megnyugtassa ilyenkor.
2023. jan. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!