Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes babám véletlenül le...

9 hetes babám véletlenül le fejelte a telefonom sarkát miközben anyukám hívott és föl vettem. Homloka egyik sarkán lett egy kis Pukli, de nem kezdett el sírni. Baj lehet belőle!?😩

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy
2022. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

9 hetes hogy tudja lefejelni? Ő még nem nagyon emelgeti a fejét, és nem is forog.

Esetleg nem te ejtetted a fejére? Nagyon nem mindegy. Ha ő fejeli le, az sokkal kisebb erőbehatás, mintha te ejtenél a fejére egy tégla méretű nagyképernyős telefont.

2022. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Oldalra fordult hirtelen es pont akkor akartam le rakni a telefont mire le fejelte .
2022. márc. 30. 17:17
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Most leraktad vagy felvetted? Esetleg szoptatás közben pörgött a Fb és ráesett a fejére?
2022. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jezusom utolsó te ennyire rosszindulatú vagy? Föl vettem a telefont aztán mikor már le raktam volna le le fejelte. Ezen mit nem lehet erteni? A sarkába de nem sírt csak meg ijedtem !
2022. márc. 30. 17:36
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Btw én sokat telefonoztam, míg a baba aludt a cicin az ölemben. Volt, hogy a fejére ejtettem, nyilván csak pár centiről. Ennyitől semmi baja nem lesz. Ahogy attól sem, amit a kérdező ír. Nyilván ne vágj hozzá semmit direkt, de két hósan már maga is beverheti a fejét, van gyerek aki átfordul ilyen korán.
2022. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Miért baj az, ha "szoptatás közben pörög az fb"?:D

Nekünk az elején voltak 45-50 perces szopik is, baromira untam magam közben... Oké, kapcsolódás a babával, gyönyörködés, meg minden, de közel 1 órán át, ugyanabban a pózban hamar unalmas lehet.

2022. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Most attól hogy a baba oldalra fordítja a fejét és enyhén "megfejeli" a telefont, nem lesz pukli a fején. Ez hülyeség úgy, ahogy van. Valószínű ráesett a telefon, a kérdező nem akar szar anyának tűnni, de mégis kell neki a megnyugtatás. Hát elmondom neked mi van. Az egyik gyereknek, akkor sem lesz baja, ha a pelenkázóról fordul le, a másiknak meg attól is megreped a koponyája ha ráesik a fejére egy telefon 20 cm magasságból. Alapvetően, ha nem aluszékonyabb az átlagnál, nem hány, van étvágya, nincs eszméletvesztés, nem szivárog vér az orrából-füléből, akkor nincs gond. Mindig ezeket kell figyelni, ha leesik, elesik, felborul, stb a későbbiekben.

Ennek a babának valószínű semmi baja nincs.

2022. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok szar anyának tűnni!? Jezusom. Ha úgy lett volna utolsó ahogy te le írtad, azt is meg írtam volna ( nem M1 ki tart itt szar anyanak ezen a platformon? Senki nem ismer) , semmi okom hazudni. A babák nem tudjak még meg tartani a fejüket előre , oldalra buknak. Most is így történt
2022. márc. 30. 19:36
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
És akkorát fejelt pár centiről hogy pukli is lett a fején?
2022. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!