Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vèletlen egybe esès?

Sankarea kérdése:

Vèletlen egybe esès?

Figyelt kérdés

9 hós(2 nap ès 10)

pindur le esett az ágyunkról kb 40 cm, le akart mászni nem tudtam elkapni fejèt ütötte ( betonra mert előtte szedtük fel a műpadlót felújítás miatt) pàr másodpercet sírt fejèn piros lehorzsolta. Stabilan áll egyensúlyát nem vesztette el, kedve jó játszik.Esès után fel hívtam dokinkat,mondta mire figyeljek.hányás esetèn menjünk be.

Taknyos ,kapja a sinupretet,de Este mikor a tàpszert ette de annyira erősen köhögött hogy nagyobb mennyiség visszajött neki a tápszerből, ugyanez a reggel megismètlődött köhögött nagyon erősen ès nagyobb mennyiségű tàpszer vissza jött. Ez hányásnak számít ,vagy csak vèletlen egybe esès ès tènyleg csak a köhögès miatt lehetett vagy inkább az esès miatt? Azóta is evett nem jött vissza ès nem is köhögött annyira .



2022. febr. 10. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a fiam aluszékony volt és ébredésnél hányt, szerintem csak a köhögés a ludas, de ha aggódsz nézesd meg, hogy megnyugodj
2022. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az esés miatt evéstől függetlenül is kísérné hányás valószínű. Hiszen ha agyrázkódása lett pl. akkor állandóan szédülne, esetleg nem látna jól, hányinger, hányás, koordinációs problémák, stb. merülnek fel.

Ha evéssel összeköthető, akkor valószínű csak a köhögés miatt, de én is azt mondom, hogyha aggódsz, inkább nézesd meg legalább a háziorvossal.

2022. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Folyamat egyensúlyoz most tanulja a kapaszkodàs nèlküli állást úgy 5 mpig megtartja magát ès óvatosan ül le. tehát szerintem a koordinációja jó

Màszik,szemei,pupillák rendben,nem alszik többet mint szokott. azóta nem jött vissza egy csepp tàpszer sem.

Főzelék sem.

2022. febr. 10. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!