Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gond az ha 5 hetes kisfiú...

Gond az ha 5 hetes kisfiú nagyon sokat pukizik kb 50-et egy nap!? Normális ez? Anyatejet eszik meg tápszert :mildibé ha1, mert sajnos nincsen elég tejem.

Figyelt kérdés
az az érdekes h az első pát hétben nem vettem észre h ennyit pukizott volna, most meg már idegesit, nem e hogy azért van mert vami baja van??!
2008. dec. 27. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, legalább kijön belőle a sok levegő. A babák evés közben sok levegőt szívnak be és sok baba ezért hasfájós mert csavarja a pici belét. Én imádom amikor pukizik a babám, de ezt embere válogatja. Ilyenkor gondolj bele, hogy inkább pukizzon...sőőt én meg is örvendeztetem, és még tetszik is neki, amúgy meg órákig üvöltene. Nekem nagyon kemény 3,5 hós hasfájást kellett átélnem vele azért, mert nehezen jött ki belőle a puki meg a kaksi
2008. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!