Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 honapos kisfiú eht már fém...

21 honapos kisfiú eht már fém kanál, villával. Vagy muszáj müanyagot venni? Melyik elönyösebb, és mért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 19 hónapos.Vannak külön műanyag kiskanalai,de evett már a mi kanalainkkal is.
2011. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég régóta fém evőeszköze van a gyereknek, kb 13hónapos kora óta.

Műanyagot csak a bébiételhez használok/tam. De a kislányom is sokszor teáskanállal etetem.

2011. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, nem lesz tőle semmi baja.


Én csak azért szeretem jobban a műanyagot, mert ugrál, hebrencskedik kaja közben, és ezzel legalább nem vágja úgy szájba magát, mint a fémkanállal.

De villából csak fémet használ.

2011. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A villának csak akkor van értelme, ha már felszúrja rá az ételt. 3 éves korig a bölcsődében nem adnak a gyerekek kezébe villát, főleg fémet.

Ha már ügyesen használja a villát én abból is fémet adnék neki. 24 hónapos kislányom fémkanállal eszik, a mi evőkanalunk a kedvence :)

2011. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

huuu meglepődtem a válaszokon...fiam 13 hónapos, soha nem kapott semmit műanyag kanállal!Mindent fémmel eszik, és evett.Semmi baja...nem is tudom miért kellett volna műanyaggal etetni.

De most tényleg, miért?mármint van valami rossz abban, ha fém kanállal eszik?

2011. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hááát, nekem sem fordult meg a fejemben hogy baj lenne ha fémet használ a kislányom!

19hónapos,de piciként is evett már fémkanálból. Mikor milyet használ,például a leveseket fémkanállal eszi,olyannal amellyel mi is eszünk. A joghurtokat,vagy a különböző nasikat,műanyag és fém kiskanállal eszi. Mikor melyikhez van kedve.

Villából csak fémmel eszik. Nagyon ügyesen eszik már egyedül,és mindig olyan evőeszköz kell neki amilyen a miénk.

2011. nov. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha nem rágcsálja, akkor nyugodtan használj fémet.

mi kb. 1 éves kora óta adunk fémmel is enni.

2011. nov. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!