Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babátok mennyi idős...

Tápszeres babátok mennyi idős koráig evett éjszaka?

Figyelt kérdés
Hogyan szokott le róla? Magától?
2023. jan. 23. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 8, a lányom 7 hetes koráig. Maguktól hagyták el, mert átaludták az éjszakát.
2023. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Amíg ébredt, vagyis 3 éves koráig kért éjjel enni, tápszer elhagyása után tejet kapott.
2023. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém most kezdi elhagyogatni a tápszert. Ma lett 7 hónapos, kb 5 éjszakából még 3x kell neki, de remélem, hogy lassan egyre kevesebb lesz ez. Napközben próbálom minél gyakrabban etetni, este kap jó éjt tejpépet, de nem vettem észre, hogy ezektől bármivel jobban aludna. Ha enni nem is kel, cumiért legalább egyszer felébred, mert bár már megtanulta megkeresni és a szájába tenni, megtanulta kidobni is a kiságyból. :)

Én amúgy 6 hónaposan tettem át kiságyba éjszaka, addig babaöbölben aludt és sokkal jobban alszik egyedül. Addig 6-8x kelt éjszaka, utána 1-2x.

2023. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányom kb másfél éves koráig, a fiam 2 éves kor után is még kért éjjel.
2023. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 hónaposan már nem kelt éjjel enni.
2023. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan. Magától szokott le.
2023. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fiam 3 hetes kora óta átalussza az éjszakát.

Lányom kb. másfél hónapos kora óta.

Azóta nem esznek éjjel.

2023. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!