Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babának kell venni...

Újszülött babának kell venni sampont?

Figyelt kérdés
Annyi mindent lehet kapni, nem tudom, hogy mi az ami felesleges és ami tényleg kell.
2023. jan. 26. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Mind felesleges, amíg nem koszmós.
2023. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szvicsi ***** válasza:
67%
NEM! Újszülött babának ne tedd tönkre a fejbőrét mindenféle kemikáliával.
2023. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem volt muszáj, sima vízzel mostam nekik. Most a kicsinek vallig érő haja van, keni bele a kaját. Így már samponozzuk (15hónapos).

De a 4 éves fiam a mai napig sima vízzel fürdik/mos hajat (igaz neki meg 3mmes baja van kb)

2023. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak óriási haja volt az első perctől, de nem vettünk neki sampont először. Amikor koszmós lett, akkor kellett, mert olajjal szedtük le, és azért azt ki kell mosni.
2023. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell. Én csak akkor vettem, mikor koszmós volt. Bár azon a fürdetőkrém többet segített, mint a sampon.

Egyébként vízzel mosom a haját, néha használok a fürdetőjéből (bioderma atoderm)

2023. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Én a gyógyszertári mosdókenőccsel mosom a kis bundáját és még sosem volt koszmós, pedig anyatejes baba. Előre kihígítom testápoló hígságúra, pumpás palackba töltöm és úgy nagyon praktikus, mert amúgy a tömény krémmel én nem tudnám megmosni.
2023. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Babafüggő.


Nekem az egyik alig pihékkel született.

Neki nem kellett, koszmó ellen is csak később.



Másik nagy hajkoronával született.

Neki vettem eleve babé koszmó ellenit.

2023. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnek van viszonylag sok haja, de a csecsemősök a kórházban azt mondták nem kell rá semmi, sima vízzel elég mosni.
2023. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!