Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elviheti a nagyi? Kaphat igy...

Elviheti a nagyi? Kaphat igy oltast?

Figyelt kérdés
Holnap reggel kellene mennunk a 15-hos oltasra es en tiszta natha lettem de mar a kislanyom is tusszog reggel ota es picit folyik az orra is de nem lazas, nem bagyadt. Ha estere benathasodik o is, akkor kaphat igy holnap oltast? Raadasul menjek en is be nathasan a rendelobe? Nagyon mogorva az orvosunk es egy kedves szava nincs, a gyerek mar akkor uvolt amikor az ajto kozelebe megyunk. Egyszer mikor anyukam elkisert minket es elmert mondani ket mondatot a gyerekrol az orvosnak, az egybol azt kerdezte van-e anyukamon kikapcsolo gomb. Felek hogy azert is beszolna ha nem en vinnem el.
2023. jan. 26. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak egészséges gyereket oltanak!


Egyéb esetben viheti a nagyszülő, de betegen nem kap oltást.

2023. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!


En is igy gondoltam,de bizonytalan voltam hogy akkor most inkabb uj idopontot foglaljak vagy ha nincs baja akkor vigye el a nagyi.

2023. jan. 26. 15:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon beteg lehet attól, ha betegsègre ,,ràoltanak". Csak egèszsègesen kaphatja meg az oltàst. Ha van lehetősègetek dokit vàltani, akkor mindenkèppen megtennèm. Nem normàlis, ahogy viselkedik, nem csoda, hogy a gyereked irtòzik tőle. Olyan orvos a jò, aki együttműködik, kedves a gyerekkel. Ez nem professzionàlis viselkedès. Ha bàrmi bonyolultabb gond lenne a gyerekkel (ne legyen sose, de előre nem tudni), akkor egy ilyen hisztigèppel hogyan tudnàd megbeszélni? Az èrzelmeket az ajtòn kìvül kène hagynia, a durcizàs òvodàba valò, nem a rendelőbe (főleg nem az orvos részéről).
2023. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik gyerekorvost, ha ez ilyen paraszt
2023. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok


Én is lépnék az orvostól egyébként!

2023. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.


Szerencsere lenne lehetosegunk valtani, tartozkodasi hely szerinti orvoshoz jarunk de a bejelentett cimunkhoz tartozo orvoshoz is mehetunk, raadasul meg az en doktornenim rendel, sokkal jobb lesz.


Csak en olyan mulya vagyok mikor ramszol ez az orvos, annyira lesokkol hogy mar csak otthon jut eszembe mit kellett volna reagalnom. Egyszer mar atkellett rakatni az egyik vizsgalatot mert covidosak lettunk, akkor azt irta emailben hogy legkozelebb korabban szoljak ha nem fogunk tudni elmenni.

2023. jan. 26. 15:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne oltasd így be!
2023. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 babyboom567 ***** válasza:
100%
Válts orvost.Bárhová viheted, nem kell hogy ott lakjatok.Semmi sem ell a régi dokival beszélni, simán bemész az új dokihoz,és ő hivatalosan át ér mindent.
2023. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm mintha a saját gyerekorvosunkról írtál volna. Dettó ugyanez. 1x mertem kérdezni valamit, egyből nekem ugrott, hogy az csak napkiütés és hogy a mindenlébenkanál kotnyeles anyukákon kívül senkinek nem szokott feltűnni. Meg amikor férjem is jött velünk, beszólt, hogy legközelebb az egész családot is hozni akarjuk-e. Aztán mikor legközelebb nem jött, akkor meg arra tett megjegyzést, hogy na apukának akadt jobb dolga is, mint a gyerekét oltásra hozni.


Egyébként úgy van, ahogy többen is írták, betegen nem szabad oltani. Én reggel odatelefonálnék és elmondanám az asszisztensnek, hogy mi a helyzet.

2023. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Irtam vegul az orvosnak, kovetkezo heten hivhatom uj idopontert. Szerintem ezt az oltast meg itt megkapja,de utana valtunk.


9-es sajnalom hogy a ti orvosotok is ilyen. Nekem a ferjem pakisztani, es gondolom emiatt is de a mi orvosunk anyukamat kerdezgette a gyereket bamulva,hogy azert nem olyan csunya az apuka, nem? Utana kozolte hogy ugye nem gondoltam hogy elmegyunk ebbol az orszagbol vagy hogy ugye tudom hogy biztos nem viszem pakisztanba a gyereket, amugy teljesen normalis es nyugis helyen lakik a csaladunk azon resze akik ott elnek, mindenki kulturalt es aranyos. Megis ugy allnak hozzank.


Akkor volt olyan hogy benaztam az elejen es akkor is azt kerte rajta szamon hogy az anyukam se tud segiteni hat milyen szerencsetlenek vagyunk, mikozben ket eves korom ota van velem anyukam es akkor mar nem kellett olyan dolgokra figyelnie mint egy csecsemonel. Akkor problema volt a csipo ultrahang, hogy miert maganban csinaljuk, holott en masfel evig terpeszpelenkat hordtam es ezt el is mondtam. Tapszert keptelen felirni, a patikus mar szolt hogy masok havi adagokat valtanak ki, mi mindig kapunk ket receptet es meg azt sem arrol amelyik tapszert hasznaljuk, legutobb az ujszulotteknek valot irta fel. A vedono szerencsere uj es kedves, az elozo az elso alkalommal ismertette velem a tobbi “arab” csaladot a kornyeken, ebbol az egyikuk tajfoldi a masik pedig alban, de hogy a gyerekkel mikor mit es hogy csinaljak, azt egyszer sem kerdete meg, vagy atjott es ahelyett hogy a gyerek szobajaban lettunk volna, beakart menni a mi szobankba hogy ott nezze meg a gyereket. Picit mar sok, de persze en vagyok a bolond hogy nem tettem eddig helyre, csak folyton azt erzem hogy azert mert fiatal vagyok es a parom nem magyar, mintha nem venne komolyan minket.

2023. jan. 26. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!