Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülbelövés után elvihetem...

Fülbelövés után elvihetem babaúszásra a kislányom? Heti 1x fél óra a babaúszás. Vagy várni kell vele 6 hetet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szabad áztatni utána, de nem szívesen hagyjuk ki az úszást. Vagy akkor ne legyen fülbevalója?
2019. szept. 27. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Nyugodtan elviheted, semmi baja nem lesz tőle. Én napi 1x lefújnám octenisept-el.
2019. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 vagy 2 napot krll vele várni.
2019. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

"Tudom, hogy nem szabad áztatni utána, de nem szívesen hagyjuk ki az úszást."


ezeket úgy bírom.. Tudom hogy még korai, de teszteltem. Tudom hogy még nem ehet de adtam neki.


Semmi baja nem lesz, mi is mind itt vagyunk.. igaz akkor nem nagyon volt babaúszás de nem kell mindenen parázni.

2019. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Egy babának miért lövöd ki a fülét, te negyedeszű???
2019. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Talán azért te sokeszű megmondó, mert amíg nem porcosodik, addig csak a bőrt szúrják át, nem fáj annyira, mint később. És mist ne gyere azzal, hogy minek fülbevaló... Mert kislány és mert szép és mert jól áll.
2019. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi várunk egy hetet a füllbelövés után.
2019. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!