Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám hallásával gondok...

Babám hallásával gondok lehetnek. A többit lent leírom. Más 4 hónapos babájának is voltak ilyen gondjai?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve🙄

Van egy lassan 4 hónapos babám, aki nem biztos, hogy jól hall. Egyszerűen nem fordul a hang irányába. Próbáltunk már kb mindent, se az én hangomra, se az apjáéra, se csörgőre, se zenére szóval semmire.

A hirtelen zajok sem mindig hatják meg. Hallani hall, de nekem gyanús a bal füle.

Kaptam a védőnőnktől egy fül orr gégész telószámát, azt mondja ő nagyon jó. Felhívtam de nyilván szabadságon van pont most úgyh ez még 2 hét mire el tudom vinni.

Valaki volt még így? Annyira remélem h semmi baja.Hülyét kapok még 2 hétig.



2023. jan. 26. 18:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Más orvos nincs?
2023. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy értem hogy aki hamarabb megvizsgálná
2023. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hát őt dícsérte nagyon a védőnőnk. Azt mondta, hogy náluk is a gyerekének sok gondja volt a fülével, sok orvosnál voltak, és ő vált be. Azert akarom oda vinni. Az aszisztens is kedves volt, mondta h ehhez speckó gépezet kell, úgyh hétfőn újra hívjuk fel.
2023. jan. 26. 18:50
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Újszülött kori hallásvizsgálat milyen lett a kórházban?
2023. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért 2 hét nem a világ.Tudom ez így szívtelennek hangzik, de van gyerek aki fél éveket vár mert csak arra kerül rá a sor.Romlani nem fog sokat addig, úgyhogy türelem és lehet jobban jársz egy jó dokival aki egyszerre tud valamit mondani mint valakivel aki csak talalgatna.. kapaszkodj ebbe.Amugy ha taknyos volt vagy ilyesmi a babád az pld rontja a hallasukat egy időre
2023. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A születés utáni milyen volt? Volt náthás az elmúlt hetekben? Horkol? Vagy bármi mást észreveszel rajta?Ha beduzzad az orrmandula nem szellőzik a fülkürt, felgyűlik a savó és az is rontja a hallást. Az benne az alattomos, hogy nem jár fájdalommal (amíg nem feszíti nagyon a dobhártyát), szinte semmit se veszel észre belőle, csak azt, hogy nem hall rendesen. Az én lányomnak volt ilyen, lehúzták az orrmandula duzzanatot és vissza is tért a hallása. 2hét várakozás nem sok, ha elhanyagolod akkor van belőle baj, de az nem hetek, nyugi ☺️. A doki majd megvizsgálja, ilyen kicsikhez más felszerelés kell, ami sok helyen nincs, szóval megéri kivárni egy alapos és jól felszerelt orvost.
2023. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Jó volt a születés utáni fülvizsgálat.

Attól félek én rontottam el, mert mikor pár hetes volt akkor csak a hajszárítóra aludt el. Volt olyan h max hangerőn odatettem a fejéhez a porszívót telón. Nem sokáig max 2-3 percig, de nagy hülye voltam, utána olvastam h attól is elmehet a hallás a nagy zajoktól.😔

Beteg nem volt, de takony se semmi. Már a gőgicsélést sem csinálja, szóval valami tuti h van. Mindenképp megvárom ezt az orvost, mert én is úgy vagyok vele h nem viszem el egy kevésbé jóhoz aki nem tud mondani semmit.

2023. jan. 26. 19:23
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hat vannak rá megfelelő vizsgalatok, hogy kideritsek mi a baj. Az ilyen talalgatasok feleslegesek, varjatok meg az orvosi szakvéleményt. Ha baj is van a hallásával, nagyon sok mindent tehetnek már ez ügyben. Nalunk is van az iskolaban hallókézszülékes fiú, semmiben nem szenved kárt. Ne fesd a falra az ördögöt, ha meg megtörtent a baj, próbalj a megoldásra gondolni.
2023. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
En azt tusom mondani,hogy biztos nem a porszivo hangja miatt van baj a hallasaval(ha egyaltalan van)fiam 9 honapos,ujszulott koratol a porszivo mellett kell ulni vele,mashogy nem alszik el.
2023. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
10-es azert vegyel vissza...eleg baja van igyis...nem hallottal meg olyanrol,hogy a csecsemok zajta alszanak el?lehet,hogy nincs is semmi baj(remeljuk)ha van is valami problema nem kell igy beszelni
2023. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!