Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám hallásával gondok...

Babám hallásával gondok lehetnek. A többit lent leírom. Más 4 hónapos babájának is voltak ilyen gondjai?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve🙄

Van egy lassan 4 hónapos babám, aki nem biztos, hogy jól hall. Egyszerűen nem fordul a hang irányába. Próbáltunk már kb mindent, se az én hangomra, se az apjáéra, se csörgőre, se zenére szóval semmire.

A hirtelen zajok sem mindig hatják meg. Hallani hall, de nekem gyanús a bal füle.

Kaptam a védőnőnktől egy fül orr gégész telószámát, azt mondja ő nagyon jó. Felhívtam de nyilván szabadságon van pont most úgyh ez még 2 hét mire el tudom vinni.

Valaki volt még így? Annyira remélem h semmi baja.Hülyét kapok még 2 hétig.



2023. jan. 26. 18:37
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Az volt... meg elég unott is. Remélem 27.-én végre megnézik normálisan
2023. febr. 18. 18:49
 22/26 anonim ***** válasza:
Biztosan megnezik.aztan irj,hogy mi a helyzet ha nem tul nagy gond,izgulok ertetek.☺
2023. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Dehogy gond, jelentkezni fogok remélem jó hírekkel🙏😊

Nagyon kedves vagy❤

2023. febr. 18. 19:50
 24/26 A kérdező kommentje:

Szia! Na voltunk tegnap. Hát nem lett túl eredményes az utunk, mivel messze van a kórház, és a kis babikám nem nagyon szeret utazni😅 úgyh már abba lefáradt. Az elején még jól viselte, a bal fülét megtudták nézni, arra azt mondták, h jó. Aztán jött a jobb, az már nem sikerült mert mocorgott, hisztizett, mondták altassam el. Hát mondom....hason alszik csak, mi meg babahordozóba vittük, szal esélytelen volt.csak üvöltött. Jó visszamentünk, akkor az apjával küldtem be, hátha jobb lesz, nem lett😂 kaptunk új időpontot áprilisra, mondván h 6 hósan már jobb lesz. Elindultnk kifele, erre egyszercsak bealudt az apja kezében, már annyira fáradt volt. Mondom akk menjünk vissza gyors csinálják meg. Erre elküldtek minket, h kaptunk új időpontot ők be vannak táblázva. Hallod 1 db ember nem volt ott. Szal már nem csak velünk felnőttekkel baszakodnak hanem a pici babákkal is.

Mindenesetre kicsit megnyugodtam, mert amúgy azt mondta a nő h valszeg a jobb füle is jó, csak így nem meri 100%ra mondani.

2023. febr. 28. 07:21
 25/26 anonim ***** válasza:

Az a resze szuper,hogy az egyik fule jo,meglatod a masikkal sem lesz gond.

Az a resze meg,hogy elkuldtek,hat arra inkabb nem is irok semmit...az orvosok ugy latszik nincsenek tisztaban azzal,hogy egy kisbaba sir,turelmetlen...

2023. febr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Hát nagy a valószínűsége, hogy nem lesz gond, de csak akkor nyugszom meg, ha 100%ra is mondják.


Az a baj, h sztem 6 hósan sem lesz jobb az a teszt, mert az út ugyanennyi. Max ha addig megszereti a kocsikázást.

Igazából egyik dokit se érdekli semmi, csak hamar gyorsan legyenek túl mindenen..

2023. febr. 28. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!