Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babucim holnap lesz 4hetes....

A babucim holnap lesz 4hetes. Mikortól ajánlott, hogy elmenjünk egy rövidke hétvégére kikapcsolódni persze vele, mondjuk egy wellnes hétvégére?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
szia!6 hetes korig semmikép.nem ajánlatos közösségbe vinni.
2008. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányom 10 hós volt, amikor hármasban elmentünk egy hosszú wellness-hétvégére. Akkor tudtuk csak igénybe venni a szálloda szolgáltatásait, amikor Anyukámék utánunk jöttek vigyázni a babára, így szerintem teljesen feleslegesen dobtunk ki rengeteg pénzt 4 napért! :-(

A gyerekek 10-12 hós korig nem mehetnek klórral fertőtlenített medencébe, utána is nagy a fertőzésveszély, mást meg ő még nem próbálhat ki úgysem egy wellness-házban. Én úgy tudom elképzelni, hogy visztek valakit aki vigyáz rá időnként vagy ott keresni gyerekfelügyeletet. Mondjuk én idegenre nem bíznám a pici babámat, így inkább menjetek egy erdős-kirándulós helyre majd ha enyhébb lesz az idő, wellnessezni pedig ha betölti az 1 évet a babóca.

Remélem segítettem!

16 hós kislány anyukája

2008. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%

Én azt mondom minél kisebb, annál könnyebb.

Mi 8 hetesen szeltük át az országot a családhoz, pár napra. Sokkal könnyebb volt, mint most fél évesen. Akkor még csak fekszik, eszik, alszik, most meg már le kell foglalni, nem marad meg fél órát egy helyben, kínszenvedés a 4 órás kocsiút, hogy egy helyben kell lennie.

Szerintem menjetek nyugodtan.

Bár sokan fogják mondani, hogy minden oltást kapjon meg, és csak utána (az ugye 4 hónap..)

(de vízbe ne vidd be)

2008. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!