Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak engem zavar, ha az utcán...

Csak engem zavar, ha az utcán az emberek hozzáérnek a babámhoz?

Figyelt kérdés
Sokszor ha sétálunk, odajönnek megnézni a kicsit, és hozzányúlnak a kezéhez vagy az arcához, vagy a kiesett cumiját fogják meg. Nagyon idegesít engem, minek összefogdosni a babát a koszosa kezükkel.
2010. okt. 3. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
... ha zavar, szólj rájuk... te vagy az anyja, te felelsz érte. inkább tartsanak bunkónak idegenek, mint hogy a gyerekemnek baja essen.
2010. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
engem is idegesit
2010. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Pld. ha a szomszéd néni (aki szintén idegen, csak csókolom, sziasztok viszony van) "nyúl" hozzá, azt nem bánom, de ha egy hajléktalan külsejű férfi, az zavar...
2010. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én ha meglátok egy kedves, aranyos babucit,legfeljebb két méterről dícsérem, de nem nyúlok hozzá.
2010. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én az rühellem a legjobban,amikor öreg nénike megpuszilgatja a kezét,utána meg cumizza az ujját a gyerek.blőőőőőőő

ilyenkor mindíg gyorsan sarkonfordulunk,és fertőtlenítő kendővel törlöm meg.

2010. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem is zavar, ha "utcás" kézzel nyúlnak hozzá, pedig már majdnem 2 éves. De én alapvetően eléggé kézmosós fajta vagyok, ezért is idegesít jobban, hogy nem tudom, a vadidegen emberek hol jártak a kezükkel együtt.

Amíg pici volt a babám (még babakocsis), akkor mindig azt mondtam, mindent a szemnek, semmit a kéznek. Most meg azt mondom, hogy utálja ha fogdossák, légyszi ne (egyébként igaz, a lányom utálja, ha hozzáérnek, képes még sírni is elkezdeni, pedig barátkozós meg minden, de csak addig, amíg nem simogatják meg).

Eddig még senki nem sértődött meg, páran néztek furán, de ez engem nem érdekel.

Franc se tudja, hol túrt a kezével, utána ne nyúljon se hozzám, se a gyerekem arcához, kezéhez.

Aki pedig jön hozzánk vendégségbe, egyből mennie kell amúgy is kezet mosni, erre eléggé érzékeny vagyok. (De már ezt is minden ismerősöm megszokta :) ).

Nyugodtan szólj rá az emberekre, te csak magatokkal foglalkozz, hogy ki sértődik meg és ki nem, az nem a te bajod.

2010. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít. Én se nyúlok hozzá senkihez, nem érintek meg idegeneket. Akkor mások miért?


Ja, ugyanazért, amiért meg "kell" simogatni egy édes kiskutyát a gazdája engedélye nélkül. Mintha ehhez joguk lenne. Nem tudom, ők mit szólnának, ha én állnék le szó nélkül tapizni egy idegen ember kezét, lábát, arcát, hasát...

2010. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én lányom is két éves, de még soha se fordult elő, hogy egy idegen hozzá akarjon érni. Még ismerős se nagyon, pedig mi aztán rengeteget vagyunk kint.
2010. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is utálom,főleg,hogy igy betegséget is lehet elkapni.

Nem is értem,hogy jut eszükbe,én sosem tenném,csak ha megkérdezem vagy valami.

2010. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom,h aludni készül,ne piszkálják.Mondjuk ez már olyan rutinosan jön,h ha fiam teli szájjal vigyorog akkor is ezt mondom :) !Nem mondom,néha furán néznek rám,miért ;) ?
2010. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!