Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS. Elfelejtettem beadni a...

SOS. Elfelejtettem beadni a K-vitamint időben. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Tudom nem mentség, de betegek voltunk, teljesen elterelődtek a gondolatok. Csütörtökön kellett volna beadnom a K vitamint és ma adtam be (vasárnap). Ha valamilyen vérzése lenne, akkor annak lenne tünete? Észre vettem volna vagy észre venném? Teljesen kétségbe vagyok esve. Egyébként ritkán kap (pl. tegnap is meg ma is, de az előző héten is kapott) tápszert. Szerintetek? Nagyon izgulok .

2023. jan. 29. 23:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak egy vitamin. Nem okoz semmit, hogy 3 nappal később kapta meg.
2023. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
6%

Komolyan itt kérdezed, ahelyett, hogy megkérdeznél egy orvost? (Jobb híján ügyeletet)

Az épp elég baj, hogy ezt elfelejtetted, de hogy itt a gyik-en kérdezel rá, főleg óriási felelőtlenségre vall!

2023. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit túlreagálod. Nem kimaradt, hanem 3 nappal később kapta meg. Kicsit lazíts, mert így hamarosan megőrülsz.
2023. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
" Ha valamilyen vérzése lenne," Ütöd, vered? Vagy mégis mitől kellene bárhol is csak úgy spontán véreznie?!
2023. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Természetesen nem ütöm, verem. Olvastam, hogy a spontán agyvérzést akadályozzuk meg a K vitamin adásával, ezért ijedtem meg.

Köszönöm egyébként a válaszolóknak.:) Természetesen holnap rögtön hívom reggel az orvost, de az megnyugtató, hogy azt olvastam, hogy a tápszer tartalmazza, a kislányom pedig kapott tápszert sajnos mostanában (és egyébként a kezdetektől tejláz miatt).

2023. jan. 29. 23:20
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Kap tápszert is, és kell a K vitamin külön még?


Szerintem nem lesz baj, nyugodj meg! Lényeg, hogy megkapta...

2023. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, nyugi.
2023. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap csúszás semmit nem jelent.
2023. jan. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

Ugyan, viselkedj mar felnott modjara.


Nyugat Europaban szultem, itt a babak EGYSZER kapnak K -vitamint, megpedig a szuletes utani par percben.

100 %-os anyatejes babak is, akkor az EGYSZER kapnak. Meg nem haltunk ki.


Mo.-n tul van ez is tolva, mint minden.

2023. jan. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek fel ne hívd emiatt az orvost...
2023. jan. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!