Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS. Elfelejtettem beadni a...

SOS. Elfelejtettem beadni a K-vitamint időben. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Tudom nem mentség, de betegek voltunk, teljesen elterelődtek a gondolatok. Csütörtökön kellett volna beadnom a K vitamint és ma adtam be (vasárnap). Ha valamilyen vérzése lenne, akkor annak lenne tünete? Észre vettem volna vagy észre venném? Teljesen kétségbe vagyok esve. Egyébként ritkán kap (pl. tegnap is meg ma is, de az előző héten is kapott) tápszert. Szerintetek? Nagyon izgulok .

2023. jan. 29. 23:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Akkor a tied nem kapott injekcio formajaban K vitamint a stuletesnel...a vegen van irva,hogy aki kapott annak nem kell kapnia...en irtam is,hogy a korhazban mondták,hogy kaptunk(mindket gyereknel igy volt.)igy mar nem szukseges.

12.

2023. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Igaz a felett elsiklottam.
2023. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
64%

Igen,gondoltam.

Nem en pontoztalak le,itt az nagy divat amugy lepontozni ha valami nem tetszik.

12.

2023. jan. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én 3 hetet csúsztam vele a kicsinél... Vissza nem tudtam menni az időben, nem okozott semmi gondot.
2023. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!