Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Iker újszülötteknek mennyi...

Iker újszülötteknek mennyi ruhát érdemes vásárolni az első pár hétre?

Figyelt kérdés
máj. 22. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Az ikrek általában korábban jönnek, és kisebbek, ez persze nem tötvényszerű.

Lehet, hogy az 50-es ruhák is nagyok lesznek rájuk, az 56-ba meg sokáig bele sem nőnek.

De Pl. mikor a fiam született, volt ott egy fiú ikerpár, mindkettő volt akkora hosszra, súlyra, mint az időre született fiam, az egyik még nagyobb is volt. 2-es pelussal indítottak.

máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hogy vegyek e 50es ruhát vagy majd mikor megszületik majd akkor mert először 56os ruhából tervezek vásárolni de nem akarom tulzásba vinni egyiket sem.
máj. 22. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ikreknek nem valószínű, hogy kell a kezdeteknél 56-os méret. Ha időre is születnek, ami ritkább, akkor is kisebbek szoktak lenni, mint ha csak egy baba lenne
máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél azért 50eset is,nekem 3 gyerekem van, időre jöttek, normál súllyal 3280g-3440g és 50-51cm-vel, mind hordott 50est, mert az 56os lógott rajtuk. A kislányom most 6 hetes, most kezdi kinőni (inkább kihízni) az 56osokat.
máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is 50eseket vegyél inkább. Nekem csak 2 héttel jött előbb a lányom de így is jó sokáig az 50es méretet hordta 2800al született és 50cm-errel az iker babák tényleg nem szoktak nagyok lenni.
máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok a kérdésed a mennyiségre szólt szerintem a dupláját mintha csak egy lenne. Én 15db hosszú badyt 5db rövid badyt 15db rugit vettem. Este is rugiban aludt voltak úgynevezett pizsamaként kinevezett rugijai. Illetve kifolyhat a pisi kaki bukik kell bőven ruha.
máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ikreim vannak

50essel kezdtuk kb 2 honaposan valtottunk 56ra.

Mennyisegben nem kellett dupla adag eleg volt 1.5x mennyiseg. Marmint ruhabol.


Most 12 evesek sajat dontes alapjak kozos ruhataruk van nincs benne ket egyforma ruha... Mondjuk soha nem is volt.

máj. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!