Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet? 18 hónapos...

Mitől lehet? 18 hónapos kisfiamnak erős szúrós szagú a vizelete és a fütyije utána. Voltunk gyerekorvosnál, a vizeletből tesztcsíkkal nem mutatott ki semmit. Szerinte valami kis kórokozó van a fütyijén. Betadinoznom kell.

Figyelt kérdés
Té yleg lehet ettől szúrós erős szagú a pelus és a fütyi? Nem lehet hogy a tesztcsík nem mutatta kis a gyulladást?

2023. jan. 31. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy keveset iszik?
2023. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is eszembe jutott, de szerintem nem.
2023. jan. 31. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak keveset iszik, vagy keveset ivott és most többet és most nagyon rákapcsolt a veséje. Az én fiamnál is szokott ilyenkor erősebb szagú lenni a pisi.


Ha esetleg mosható pelenkával van ez, akkor lehet, hogy csak ki kéne áztatni-fertőtleníteni őket már.

2023. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak húgyúti fertőzése volt ugyanezzel a tünettel és nem mutatta ki a tesztcsik. Pár nap után belázasodott, hányt és akkor már egyértelmű volt mi a helyzet, aztán laborvizsgálat ki is mutatta. Kend a betadine nal azt nekünk is kellett és igyon sokat, úgyis kiderül hamar ha gond van.
2023. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó! Akkor gondolom ez a következő 1-2 napban nálunk is kiderül. Otthon kezeltétek? Vagy kórház lett a vége?

2023. jan. 31. 14:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ettetek zellert az is szokott ilyet okozni
2023. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kórházba kerültünk a végén. Előtte otthon kb. 1 hetet adtuk az antibiotikumot (sumetrolim) de nem nagyon hatott. A kórházban kapott vénásan antibiotikumot, fél nap alatt teljesen jól lett.
2023. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És sokáig voltatok bent?
2023. jan. 31. 15:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Mennyi idős volt a lányod?
2023. jan. 31. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!