Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan működik az, hogy...

Hogyan működik az, hogy valaki kórház elé kihelyezett inkubátorba teszi a gyermekét ? Abban a kórházban, ahol szüli, onnan hogy viheti haza,ha például annyira rosszak az anyagi körülményei ? Vagy kijön az anya a szülészetről a babájával és elsétál ?

Figyelt kérdés

egy másik kórház inkubátorához pár nap múlva ?

Vagy a terhesség alatt miből vett vitaminokat , kismamaruhákat, ha nagyon szegény, olyannyira ,hogy emiatt nem tudja vállalni a picit ?


2023. jan. 31. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A mi kórházunknál pl (ahol utoljára hagytak babát) a porta kint van a kapunál, az inkubátor pedig árrébb az utcán, a porta és aközött van egy hosszú épület is. Éjszaka arra a kutya se' jár szerintem, így észrevétlenül ott lehet hagyni a babát.

Engem inkább az a rész érdekel, hogy ezeknek a nőknek hogy nem lesz semmi problémájuk szülés után vagy hogy nem történik baj szülés közben - pl elakad a baba vagy ilyesmi.

Kifejezetten terhes vitamint én sem szedtem, mégcsak egészségesen sem táplálkoztam, a gyerekeim mégis egészségesek lettek. Kismama ruhám sem volt, belefértem mindenbe, csak a végén nem tudtam összegombolni a nadrágot.


Nem, nem tudja meg ki az anyja

2023. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

10


Teljesen anonim


Így nem találhatja meg


Egyébként “rendes” örölbeadásnàl is van erre lehetőség, hogy ne találhassa meg.


Utolsó. A legtöbb szülès az komplikációmentes, ha a gát picit reped is.. majd meggyógyul alapon van..

Plusz ha nem szurkolnak hohy nyomj tovább vagy nem siettetnek, akkor ez is ritkább.


Nem utolsósorban sokszor ezek az anyák valóban nem esznek rendesen és kisebb is a baba, mármint tényleg nem esznek, hogy ne tűnjön fel senkinek a terhesség vagy nincs is mit.



Ha gond van akkor lesz a hír, hogy nem is tudta h terhes aztán alhasi fájdalmakkal vitték kórházba, ahol szült…

2023. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Herczog Mária szerint az esetek többségében nem az anya teszi bele, hanem a (bántalmazó) élettárs, a futtató, vagy ilyesmi. Tényleg nem túl életszerű, hogy egy frissen szült mélyszegény anya a zsákfaluból az éjszaka közepén eljusson a saját lábán a megyeszékhelyen lévő kórházba a pár órás babájával.

Szomorú dolgok ezek.

2023. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlen ujszulott kerul be. Van h 1-3 honapos baba.
2023. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!