Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok nekem segíteni? Van...

Ksz0101 kérdése:

Tudnátok nekem segíteni? Van egy 5 hetes babám(első baba).

Figyelt kérdés

Magától ébred, mikor éhes. Eszik is rendesen, büfizik is rendesen.

Büfizés után nem mindig alszik vissza. Ilyenkor leteszem a játszószőnyegre. Ott nagyon jól elvan,viszont időnként nyögdécsel, rugdosódik, hadonászik a kezével.

Ilyenkor fáj esetleg valamije, vagy valami más akarhat kifejezni?

Anyukám szerint a hasa fáj, anyósom szerint unatkozik,barátnőm szerint el kellene altatni,a férjem szerint hagyni kellene, ha nem sír.



2023. febr. 2. 11:18
 1/7 babyboom567 ***** válasza:
94%
a férjednek van igaza.5 hetes, fedezi fel a környezetét,a testét.Ha tudna beszélni, tuti ilyeneket mondana, hogy, háhá,nézd ezt is tudom,tök jó,ezek vajon hogy működnek,fura helyen vagyok,minden sokkal kiszámíthatatlanabb mint a régi helyemen,mhmh ezt is én csináltam,érdekes minden,na próbáljunk ki még valamit,mekkora buborék jön ki a számon.
2023. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hasa fajna sirna,ha almos lenne akkor szinten...a ferjednek igaza van.amig nem sir hagyd ot nyugodtan ott
2023. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Ne görcsölj ennyire rá. Ha baja van, sír. Amig nem sír, addig nincs baj. Felfedez, jatszik, erősödik.


A mamák mindig ilyen okosak 🙄

2023. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat hogy a férjednek van igaza
2023. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!☺️

Van egy édesanyám, 2 anyósom, ez 3 nagymama. Plusz a sógornőm,és egy barátnőm.

Ők mind anyukák, és mindenben "segíteni" szeretnének.

Én pedig bizonytalan leszek,hogy mindent jól csinálok-e.

Persze, ahányan vannak, annyi félét mondanak.

2023. febr. 2. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass csak magadra és a saját megérzéseidre. Ha nem sír hagyd, hadd legyen el a játszószőnyegen (és örülj :D ) ez a hosszútávú tanácsom is, ha 5 ember 5 féle tanáccsal lát el "segítő" szándékkal abból nem fog semmi jó kisülni később sem. Jó anya vagy! :)
2023. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hasfájós gyerekem volt/van,a kicsi nálunk is 5 hetes.Ha a hasa fájna,akkor üvöltve,vigasztalhatatlanul sírna,emelgetné a lábait a hasához,bukna is esetleg.Ha ilyen nincs,akkor valószínűleg nem a hasa fáj.Ha csak úgy nézeget és kicsit gőgicsél,nincs baj.Most kezdenek kicsit többet ébren lenni,a látásuk is kezd kiélesedni,amíg nem sír,hadd nézegessen 😊.Örülj neki,hogy le tudod tenni picit és elvan magában 😊.Ha valami mást szeretne,úgyis sírna.
2023. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!