Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A linken látható hordozót...

A linken látható hordozót mennyire tudnánk kihasználni?

Figyelt kérdés

[link]


van egy majdnem 2éves fiam,aki 13kiló,és néha igényli a hordozást

de igazából a 4hónapos fiamnak tervezem.ő 6,7kiló körül van.Szeret kenguruban(babybjör) de ugye abban előttem van,és ha olyanja van hogy nyűgös,akkor nehéz úgy bármit is csinálni,hogy ott ficereg előtte,.

vagy tudtok olcsóbbat/jobat/egyszerűbbet?

Kendőt a megkötések miatt nem szeretnék.


2010. okt. 4. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
én az ilyen hordozóknak nagyon ellene vagyok! rossz nézni mikor a városba is sétálnak és ott lóg előttük vagy mögöttük a pici, és nem hinném hogy neki olyan nagyon jó benne...
2010. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 18 hónapos, szintén 13 kg-os lányom va, majdnem 1 éves kora óta, ha oylan heelyre megyünk8éleginkább túrátzáshoz, kiránduláshoz) fémvázas hátihordozót használunk.

Kb 10 hónapos koráig a kengurut használtuk, bár már előbb is belerakhattujk volna hátihordóba, mert 6 hónaposn felült, de csak kkora sikerült normális áron, venni.


A belinklt hordozó nem tetszik, ráadásul kényelmetlen. A múltkor láttam egyet, szabálylszrűen oda volt préselődve gyerek arca az anyja hátához

2010. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A barátnőmék ilyet használnak. Kenndővel kezdték, de az már kényelmetlen volt nekik elől, váltottak erre. Már másfél éves a lánya, de babakocsi helyett használják. Mind a ketten nagyon szereti, a kislány már mondja ha bele akar ülni mert elfáradt. Én is ilyet fogok venni, aminek van újszülöttbetétje is.

A feje nincs odapréselődve a háthoz, (legalábbis a barátnőméknél sosem láttam), a gyerek lába terpeszben van. Az fura csak kicsit ahogy fel kell venni, de állítólag hamar belejöttek.

2010. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint. Az én lányomnak fémvázas hátihordozója van, azzal azzért nem voltam megelégedve, mert nem lehet kicsire összehajtani. Viszont az én lányom azt is szerette, megállt gyerekestől a saját lábán és azzal együtt le lehetett venni a hátamról. Viszont az nagyjából csak 8 hónapos kortól használható szerintem.
2010. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

máásodik

Akkortól használható a fémvázas, amikor magától felül..gyereke válogatja.

Én szeretem mert le lehet támasztani, jól kilát belőle, alul van zsebe, amibe pakolni lehet.

2010. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nekem igazából a lakásba kellene,míg főzök,vagy vasalok.Mert a kicsi nagyon nyűgös,és elöl mégsem cipelem.

a fémvázas nem nagyon szimpatizál...

ezen meg azért vacillálok,mert ahhoz hogy hébe hóba beletegyem kicsit húzós az ára.Meg ugye ott a kengurunk,amit nagyon szeret a kicsi...

2010. okt. 4. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!