Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozót javasolnátok,...

Milyen hordozót javasolnátok, amiben már egész pici babát is lehet hordozni?

Figyelt kérdés
Aki kendő-párti, attól azt kérdezném, hogy nem lehet túlságosan összeizzadni a babával a kendőben?
2011. szept. 12. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
én vettem kendőt, de nem jött be macerásnak találtam a felkötést. a kendőn kívül amit lehet 0 hótól használni az a mei-tai. vettem és nagyon szeretem. könnyű felvenni, nagyon kényelmes. szerintem ha meleg van mindenben össze lehet vele izzadni. hamarosan már nem lesz olyan meleg.
2011. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elején leginkább a kendő jó. Vége a nyárnak, most már nem lesznek nagy izzadások:) Amúgy nem a kendő izzaszt, hanem a test-test kapcsolat, az pedig mindegyik hordozónál megvan.

Újszülöttel lehet még: close babhordozó, bondolino, bébi tai.


[link]

Ott a hordozóházba belehet menni, tapizni, megnézni, megmutatják, stb.

2011. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Ergo Baby hordozónk van,lehet hozzá kapni ujszülőtt betétet,szerintem nagyon szuper,kényelmes és a kislányom is jól érzi magát benne.
2011. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kendővel lehet, nagyon érdemes tanfolyamra menni, vagy tanfolyamvezetőt megkérni, hogy mutassa meg a kötéseket. 1-2 hét alatt profi leszel a legszimpatikusabb kötésben és tényleg a kendő a legjobb.


De néha összeizzadunk, de ez ősszel egyre kevesebb és nagy része tényleg a test-test kontaktus miatt van. Plusz a babát másképpen kell öltöztetni. Pl.: babylegs, én a karjára is ezt szoktam húzni plusz rétegként.

2011. szept. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát a kendő marha macerás dolog. Mei tai párti vagyok itt szépek vannak [link]
2011. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!