Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vészes hajhullás? Kinek mi...

Vészes hajhullás? Kinek mi vált be ?

Figyelt kérdés

Nem tudom hova írhattam volna ezért választottam ezt a kategóriát.

Tudom a hormonok miatt ez normális, viszont nekem már annyira erős, hogy rettegek fesulkodni! A hajam fele már elhullott 1-2 hét alatt. 3 hónapos a babám de csak most kezdett hulni a hajam, viszont most bepotolja.


2023. febr. 2. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor kezdődőtt, még hullik de már sokkal kevésbé, most 5 hónapos a babám. Semmit nem csináltam, vitamint szedek, de valószínű nem segít ezen.
2023. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szules utan nekem is nagyon hullott...most 9 honapos a fiam es abbamaradt a hajhullas,sőt,nolnek a babahajaim,ami eleg vicces,foleg amikor osszefogom a hajam.
2023. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És levagattatok rövidre?

Nekem a derekamig er , de szerintem sajnos meg kell válnom a hosszusagatol, mert egyre jobban látszik, hogy kevés van.

2023. febr. 2. 22:05
 4/13 anonim ***** válasza:
1,5 éves a fiam és még mindig hullik🤣
2023. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak az idő segített. Nekem 2 hónap alatt úgy egy-két centis sávban a hajvonalam kihullott és emellé megritkult... sírtam minden hajmosáskor, ujjnyi lett a copfom, ami 3 ujjnyi volt. Aztán hirtelen megállt, amikor 5-6 hónapos lett a lányom, és azóta minden visszanőtt, sőt, olyan dús lett, mint terhesen. Nagyon megtépázza az önbecsülést :( Én végül nem vágattam le, kicsit váll alá ért. Inkább mindig összefogtam, még úgy volt legtűrhetőbb. Fel a fejjel, el fog múlni.
2023. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Rozmaring olaj.
2023. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó kifejted?

Neked melyik vált be ? És hogy kell használni?

2023. febr. 2. 22:37
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Magamnak csinálom. Jojoba olajba rakok rozmaring szárat és gőz felett főzöm 15 percig. 100mlhez kb annyit rakok amit ellep.
2023. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Vizet nem?
2023. febr. 2. 22:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom 3-6 hónapos kora között hullott borzasztóan. Próbáltam netes csoda pakolást, vitamint, sampont, de semmi. Az idő oldotta meg szerintem.

Konkrétan úgy hullott, mint a férfiaknak szokott. A felső, oldalsó két sávban lett két nagy kopasz sávom és mindenfelé megritkult, borzasztó. Én elkönyveltem, hogy így maradok. A kislányom 8 hónapos volt, amikor énidőként elmentem fodrászhoz és kicsit többet vágattam belőle, mint terveztem. Hirtelen döntés volt. :D Hátközépig ért, csak a végéből akartam pár centit vágatni, végül vállig érő lett. A fodrászom hívta fel a figyelmemet, hogy brutál mennyiségű tüsi babahajam van és iszonyat erős, mintha ollóval visszavágtam volna néhol a hajam... Hát mondom király, addig fel sem tűnt. :D

Én nem bántam meg, hogy levágattam, amúgyis szinte állandóan össze van fogva, mert a kislányom húzza. Így meg egyszerűbb kezelni, mint a hosszút.

Nagyon rövidre azért nem vágattam volna, nekem nagyon nem állna jól és nem, szerintem ha az embernek három szál haja van, azt nem oldja meg az sem, ha legalább 4 centi rövid is.

2023. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!