Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajhullás Kislányomnak...

Hajhullás Kislányomnak elkezdett hullani a haja. Volt nálatok ilyen??Tapasztalatokat kérnék! 😊

Figyelt kérdés
Kislányom most 4 és fél hónapos. Alapból hosszú és sok hajjal születt. A napokban el kezdett hullani a haja. Doki szerint ez normális. Vannak kis ugymond baby hajszálak is. Vajon ki fog hullani mind mielőtt kinőlne az új,vagy csak mint a felnőtteknél van,hogy kihull és közben nől is az új? Nem szeretném ha a kis hajasbabámból kis kopasz baba lenne.

2022. jún. 15. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb babának kihullik az első haja. Igen, lehet hogy most 1-2 évig csufi lesz (három szálból tudsz majd copfot csinálni a buksijára), ez elég gyakori. Nekem életem első három évében minden képen egy nagyon pici tollseprű van a fejem tetején, ma már rengeteg hajam van 🙂
2022. jún. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindkét gyereknél ahogy kihullott, jött is az új haj. Egyik sem kopaszodott meg. A kislányom most 21 hónapos, sok és hosszú haja van.
2022. jún. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem,hogy nem fog mind kihullni egyszerre. Olyan szép hajacsája van.
2022. jún. 15. 09:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb 8 cm most.
2022. jún. 15. 09:30
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Fiamnak kb mind kihullott. Foltokban maradt meg, azt meg inkább levágtuk. Neki ilyen 1-2cm-s haja volt mikor született.


Lányomnak nagyon hosszu haja volt a születésekor is. Olyan 6-7cm tuti. Az összes doki a csodájára járt a kórházban.

Most 8 hónapos, és hátul simán lófarokba tudom kötni.

Neki ritkult. De tök egységesen. Szép maradt. Hugomnak kb 8 éves korára erősödött így meg a haja.


Ezzel azt akarom mondani, hogy totál kiszámíthatatlan.

2022. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Marad a remény. 😊 amúgy mi is a kórházban mindenki kedvence voltunk a hosszú haj miatt 😁 mivel 1 hétig voltunk bent az aszisztensnő aki az első nap foglalkozott vele még a nevét is tudta utolsó nap,pedig közben máshoz kerültünk :)
2022. jún. 15. 09:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az egyik fiamnak kihullott az a kevés is és olyan 2 évesen volt annyi, hogy ha hunyorítottam, már láttam, hol lesz :D

A másik nagy hajjal született (meg is lepődtem), neki nem hullott ki, nem is ritkult.

És hát ugyanazok a szüleik :) Úgyhogy ez tényleg lutri.

2022. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kislányomnak kihullot fokozatosan, de nőtt helyette az új. Annyi, hogy most kis rövidke neki, 2-3 centi 7 hónaposan. De hát ez van. Majd megnő. Amo érdekes, hogy születéskor egész sötét volt a haja, most viszont szinte szőke. Ki érti ezt? 😄
2022. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*kinőni
2022. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyönyörű, sűrű fekete hajjal született a kislányom, a fülét is teljesen eltakarta. Úgy kb. az egyharmada hullott ki, a maradék kivilagosodott. Szerencsére nem lett foltos vagy kopasz, egyenletesen ritkult meg a haja. Most 2 évesen a derekáig ér.
2022. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!