Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszotok a 3-4 hónapos...

Mit játszotok a 3-4 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
Nem tudom hasznosan lekötni esetleg fejleszteni és emiatt rosszul érzem magam.
2023. febr. 2. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Énekeltem, beszéltem hozzá. Kézben volt, ringattam. Puszilgattam a talpát.



Nem kell fejleszteni. A közelséged, a hangod, az arcod. Az hogy ott vagy neki mikor ébren van. Ez a legfontosabb.


3 - 4 hónapos már nevet, kacag. Az volt a célom, hogy megnevettessem.

2023. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Tükörhöz viszem, énekelek neki, ringatom, puszolgatom, csikizem, kukucsozunk (kezemmel vagy textillel eltakarom az arcom majd elrántom, ennek egy változata hogy elfordulok és váratlanul visszanézek rá), összetapsoltatom a kezét, pacsizok vele gyorsan, szaladtatom a lábát, "pukizok" a számmal a pocakján vagy csak fujkálom, ezekre kacag általában. Zenélő dobozzal zenélek neki. Magától játszik a hajammal, kezemmel, nézegeti, tapogatja.
2023. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, ezeket kb én is csinálom. Csak olyan szuper babákat látok a neten akik ilyenkor már fognak csorgoznek forognak ..

Az én babám csak a hajam fogja szívesen, de ha elkapja akkor nincs menekvés..

2023. febr. 2. 23:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogni fog az enyém is, meg már hátról hasra fordul de még csak 1 hete. Én is izgultam hogy sose akar majd hasalni annyira utálta de hirtelen jött az áttörés. :)

Eszembe jutott még a piszézés az orrával. :)

2023. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És mennyi idős? Az enyém 21.-én töltötte a 3 hónapot!
2023. febr. 2. 23:28
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
4-6 hónaposan forgott
2023. febr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4 hónapos múlt már, de ilyenkor még sokat számít pár hét is. Tudom könnyű mondani hogy ne aggódj de tényleg a saját tempójában fog fejlődni úgyis.
2023. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És ha nem ott tart mint más baba az én hibám is ? Vagy teljes mértékben magától fejlődnek meg ilYnekor ?
2023. febr. 2. 23:46
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne hasonlítsd, semmit nem jelent ha eltér a fejlődés üteme. Ne nézegesd az instagram babákat, hasonlítgasd a baba mama klubbos, szomszéd, barátnő, anyós emlékezete, stb babákkal


Nem lesz se okosabb se szuperebb ha 3 hónaposan forog.

2023. febr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6 hósan forgott a fiam (7 hósan de koraszülött, korrigálva 6 hó). Nyugodj meg, ez tökéletes "fejlesztés", amiket játszol vele. Persze pár új ötlet, változatosság sosem árt.
2023. febr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!