Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mi lehet a kislányom homlokán?

Ez mi lehet a kislányom homlokán?

Figyelt kérdés

7 hetes baba. Reggelre jelent meg a homlokán egy 1x3 cm nagyságú piros folt. Bedagadva nincs. Egyébként problémás a bőre, csúnya aknéja volt, ami rendeződni látszik. Ütésnyomra gondoltam még, de én nem tudok olyan eseményt, amiben megüthette volna magát, nagyon vigyázunk rá.

A másik gondolatom, hogy valamilyen ekczema.

Szerintetek? Ti minek látjátok?

Írjak az orvosnak?



2023. febr. 5. 09:40
 1/5 A kérdező kommentje:
2023. febr. 5. 09:40
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg az erőlködéstől? Nem volt széklete az este, de borzasztóan erőlködött, sírt.
2023. febr. 5. 09:42
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem bőrproblémának tűnik, valami kiszáradt, kipirosodott foltnak. Próbáld ki, hogy sudokremre/neogranormonra elmúlik-e.
2023. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Ekcéma szerűnek tünik
2023. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Érdes a felülete? Vagy teljesen csak a bőr alatt van elszineződve? Ha érzed, hogy ott más a bőr,akkor kiszáradás, ekcéma, ilyesmi. Ha nem más a bőre, akkor sok babábak van születése után, szülés közbeni erőlködéstől ilyen, és utána is ha sír vagy kakil előjön. Biztos van valami neve is ,de azt sajnos nem tudom.
2023. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!